PEPEES S.A. – wyróżnienie w rankingu Diamentów Forbsa

Miło nam poinformować, że Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. otrzymało wyróżnienie w kategorii firm średnich podczas gali wręczenia Diamentów Forbesa 2018 dla firm z woj. podlaskiego w dniu 10 kwietnia 2018 r. Diamenty Forbesa to ranking najszybciej rozwijających się firm, który wyróżnia przedsiębiorców z sukcesami, innowatorów.

Celem rankingu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które charakteryzują się wysoką jakością zarządzania, profesjonalizmem oraz dynamicznym rozwojem, a także bardzo dobrą jakością oferowanych produktów.
„Jesteśmy dumni z kolejnego wyróżnienia. Zawsze podkreślamy, że wszystkie nagrody, które otrzymujemy stawiają Nam jeszcze wyżej poprzeczkę i pokazują, że nasze codzienne starania są zauważane i doceniane przez środowisko zewnętrze. Spełnieniem każdego przedsiębiorcy jest, gdy jego firma pnie się do góry i osiąga sukcesy. Wczorajsze wyróżnienie to sukces całego naszego zespołu”. – zaznaczył Wojciech Faszczewski, Prezes PEPEES S.A (cytat ze strony firmy)

Serdecznie gratulujemy.