EDPOL Food & Innovation gra ,,Fair Play”

Firma EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o. już po raz 11 odniosła spektakularny sukces w ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018, tym razem otrzymując aż potrójne wyróżnienie, wśród nich Nagrodę Główną. Prestiżową statuetkę odebrał Prezes Zarządu – Wojciech Dąbrowski podczas uroczystej gali w Warszawskim Centrum Expo XXI w dniu 16 listopada.

Nagrodę Główną „Przedsiębiorstwo Fair Play” otrzymuje maksymalnie piętnaście najlepiej ocenionych przez Kapitułę przedsiębiorstw w danej edycji konkursu. Muszą one nie tylko być wzorem do naśladowania, lecz także szczególnie wyróżniać się na tle ogólnopolskich laureatów danej edycji. Spółka EDPOL była jedyną podlaską firmą nagrodzoną w tej kategorii.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który otrzymuje EDPOL Food & Innovation już od 11 lat, jest potwierdzeniem stosowania na co dzień najwyższych standardów etycznych i deklaracją rzetelności w prowadzonej działalności gospodarczej. Wnikliwy proces oceny przedsiębiorstwa obejmował m.in. następujące obszary: relacje z pracownikami, kontrahentami oraz konkurencją, wyniki kontroli urzędowych, terminowa regulacja zobowiązań o charakterze publiczno-prawnym, dbałość o środowisko naturalne, czy działalność na rzecz społeczności lokalnej. Spółka EDPOL udowodniła, że można z sukcesem łączyć etykę z biznesem.

Kolejnym powodem do dumy jest tytuł „Ambasadora Fair Play w Biznesie” przyznany decyzją Kapituły Przewodniczącemu Rady Nadzorczej firmy – Panu Edwardowi Dąbrowskiemu. Nagroda wręczana jest osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami Plebiscytu. Dzięki uhonorowaniu nagrodą Pan Edward Dąbrowski dołączył do Rady Ambasadorów Fair Play, która jest organem opiniującym zagadnienia etyki w biznesie.

Należy zaznaczyć, że oprócz konkursów o zasięgu ogólnopolskim, firma EDPOL Food & Innovation jest doceniana także na szczeblu lokalnym, czego przykładem jest zdobycie tytułu Laureata plebiscytu gospodarczego „Łomżyńskie Anioły Biznesu” w kategorii „Firma Roku 2018”.

Serdecznie gratulujemy laureatom.