invest in Łomża, zainwestuj w Łomży

Konferencja Invest in Łomża

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w konferencji Invest in Łomża organizowanej przez miasto Łomża, która odbędzie się w dniu 24 września 2019 r. w PWSIiP w Łomży. Podczas wydarzenia, na które zapraszamy władze rządowe, regionalne i samorządowe, przedstawicieli instytucji rządowych, radców handlowych z kilkudziesięciu krajów świata oraz lokalnych przedsiębiorców planowane są m.in. debata pt. „Open to new investment”, prezentacja możliwości finansowania inwestycji i rozwoju eksportu ze środków unijnych, sesje prezentacji błyskawicznych lokalnych przedsiębiorców oraz sesje spotkań B2B. W przerwie podczas konferencji planujemy dodatkową promocję lokalnych producentów spożywczych poprzez wystawienie stoisk z ich produktami i poczęstowania nimi gości konferencji.

Niniejsze wydarzenie będzie wstępem do Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który rozpocznie się w dniu 25 września 2019 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas konferencji lokalni przedsiębiorcy będą mogli się promować poprzez:

  1. Udział w sesji prezentacji błyskawicznych (przedsiębiorca będzie miał do dyspozycji (2-5 min w zależności od ilości chętnych) podczas których może wypromować swoją firmę poprzez prezentację lub krótki film promocyjny (wszystkie branże).
  2. Wystawienie swoich stoisk wraz z produktami w holu (wszystkie branże).
  3. Przygotowanie swoich produktów w formie poczęstunku dla gości konferencji (branża spożywcza).
  4. Udział w spotkaniach z radcami handlowymi (wszystkie branże)
  5. Promocja poprzez udział w Wystawie Podlaskiej Gospodarki eksponowanej na planszach podczas konferencji „Invest in Łomża” (wszystkie branże).

W związku z powyższym serdecznie Państwa zachęcamy do zgłaszania się do udziału w konferencji.

Prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego Łomży telefonicznie 86 2156852 mailowo cop@um.lomza.pl lub osobiście Ratusz, Stary Rynek 14 pokój 124 do dnia 17 lipca 2019 r. z podaniem informacji, w których wydarzeniach jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału