Konferencja INVEST IN ŁOMŻA

W dniu 24 września 2019 r. odbędzie się konferencja Invest in Łomża. Na wydarzenie, zapraszamy władze rządowe, regionalne i samorządowe, przedstawicieli instytucji rządowych, radców handlowych m.in.

Obecność swoją potwierdzili przedstawiciele ministerstw i agencji rządowych w tym Adam Andruszkiewicz– Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, Konrad Trzonkowski  – Dyrektor Zarządzający Agencji Rozwoju Przemysłu, Piotr Soroczyński – Główny ekonomista Krajowej Izby Gospodarczej Mikołaj Różycki  – Zastępca Prezesa Zarządu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Przedstawiciel Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Przyjadą także radcowie handlowi z 30 ambasad m.in. z Albanii, Austrii, Azerbejdżanu, Białorusi, Bułgarii, Kanady, Chin, Cypru, Kongo, Dani, Egiptu, Estonii, Francji, Mołdawii, Czarnogóry, Maroko, Panamy, Portugalii, Rosji, Senegalu, Słowacji, Szwajcarii, Holandii, Ukrainy oraz przedstawiciele około 30 regionalnych izb przemysłowo – handlowych.

Podczas wydarzenia planowane są m.in. debata pt. „Open to new investments”, z udziałem ekspertów i przedstawicieli instytucji rządowych, prezentacja możliwości finansowania inwestycji i rozwoju eksportu ze środków unijnych, sesje prezentacji błyskawicznych lokalnych przedsiębiorców oraz sesje spotkań B2B.

W przerwie podczas konferencji będzie można zwiedzić  stoiska lokalnych producentów spożywczych i przedstawicieli innych branż  m.in. budowlanej, meblowej, automatycznej, elektrycznej, zielonych technologii. Po przerwie firmy te będą się prezentowały w 2 sesjach prezentacji błyskawicznych.

Niniejsze wydarzenie będzie wstępem do Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który rozpocznie się w dniu 25 września 2019 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Łomża.

Współorganizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy i wsparcie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, patronaty Polskiej Agencji Informacji i Handlu i Krajowej Izby Gospodarczej. Partnerami konferencji są Agencja Rozwoju Przemysłu, Bank Gospodarstwa Krajowego. Patronatu medialnego udzieliły TVP3 Białystok i Polskie Radio Białystok. Działanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Przyjazd radców handlowych do Łomży możliwy jest dzięki wsparciu i zaangażowaniu Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie przedsiębiorców z Łomży i regionu, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, przedstawicieli władz samorządowych i wszystkich zainteresowanych.

Na wydarzenie można zarejestrować się poprzez stronę internetową, mailowo na adres konferencja@um.lomza.pl lub telefonicznie 86 2156852

Poniżej zamieszczamy wstępną agendę wydarzenia. Wkrótce więcej szczegółów.