Opłatkowe śniadanie przedsiębiorców

W czwartkowy poranek w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się opłatkowe śniadanie biznesowe. Była to doskonała okazja nie tylko do złożenia świątecznych życzeń, ale także podsumowania mijającego roku.

W trakcie opłatkowego spotkania prezydent Mariusz Chrzanowski podziękował łomżyńskim przedsiębiorcom za duże zaangażowanie, wsparcie oraz współpracę. – Jako Prezydent Miasta tę współpracę staram się budować w oparciu o głos mieszkańców i poszczególnych środowisk. Napawa mnie duma, że ten głos wychodzący od przedstawicieli naszego lokalnego biznesu jest niezwykle silny – mówił Mariusz Chrzanowski, życząc przedsiębiorcom na czas świąt Bożego Narodzenia spokoju oraz spędzenia go w gronie rodzinnym. Życzył również wszelkiej pomyślności, sukcesów biznesowych oraz rozwoju firm zgodnie z założonymi planami.

Zastępca prezydenta Andrzej Garlicki podziękował za regularną obecność na organizowanych przez władze miasta spotkaniach. Podkreślił, że dla Łomży był to rok bardzo dobry i ambitny inwestycyjnie, w którym mimo to udało się nie zaciągnąć nowych zobowiązań. – W przyszłym roku jako miasto będziemy podejmowali wiele inwestycji i niech to będzie dla Państwa również zachętą do rozbudowywania swoich firm, rozwijania swoich zakładów, zatrudniania ludzi, tak byśmy wspólnie nasze miasto wznieśli na wyższy i lepszy poziom – mówił zastępca prezydenta Andrzej Garlicki. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzył, aby pomimo wielu obowiązków służbowych znaleźć czas na refleksję, może z kimś się pojednać, spotkać, porozmawiać, by ten okres świąteczny był czasem jedności i współpracy.

Kolejne śniadanie biznesowe odbędzie się 9 stycznia 2020 roku. Weźmie w nim udział Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

foto: Anna Sierbińska