Program Firmy Jutra

Informujemy, że Polski Fundusz Rozwoju wspólnie z firmą Google przygotował bezpłatny program Firmy Jutra dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski, które poszukują wsparcia w rozpoczęciu lub rozwoju sprzedaży w internecie.

Pandemia COVID-19 i wprowadzone w związku z nią restrykcje zmuszają przedsiębiorców do poszukiwania nowych kanałów dotarcia do klientów ze swoimi produktami.

Program ma na celu pomóc 15 000 firm zacząć zarabiać w Internecie, dotrzeć do klientów, którzy przenieśli się do świata cyfrowego i zwiększyć innowacyjność, dzięki adaptacji modeli biznesowych i wykorzystaniu rozwiązań chmurowych.

Program Firmy Jutra obejmuje:

  • kurs tworzenia modeli biznesowych i e-booki edukacyjne od Polskiego Funduszu Rozwoju, wspierające rozwój i szybką adaptację zmian biznesowych firm.
  • program szkoleniowy Google adresowany do wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać biznes w internecie. Wsparcie składa się z indywidualnej pomocy konsultanta w opracowaniu planu rozwoju w internecie, szkoleń oraz pakietu bezpłatnych narzędzi oraz wsparcia doradcy we wdrożeniu zmian.
  • ścieżki szkoleniowe od Operatora Chmury Krajowej dotyczące rozwiązań chmurowych dla małych i średnich przedsiębiorców, pomagające zwiększać innowacyjność, obniżać koszty działalności, a firmy które ukończą obie ścieżki szkoleniowe otrzymają od Chmury Krajowej znaczące pakiety środków do wykorzystania w chmurze Google. Łączna wartość bezpłatnych pakietów wyniesie pół miliona złotych.

Program jest bezpłatny i skierowany do wszystkich firm, które potrzebują efektywnego wsparcia w szybkim zaadaptowaniu się do nowej rzeczywistości. Każda firma otrzyma indywidualne wsparcie doradcy, dlatego jesteśmy w stanie dla każdego przedsiębiorstwa przygotować dopasowany plan rozwoju i działania oraz pomóc w jego wprowadzeniu, niezależnie od tego, czy będzie to mikro lub mała firma, która dopiero chce uruchomić sprzedaż w internecie, średnie przedsiębiorstwo, które chce skupić się na rozwoju kanału online czy e-commerce, który potrzebuje bardziej zaawansowanego wsparcia z analityką internetową.

Szkolenia odbywają się zdalnie, więc można w nich uczestniczyć z miejsca zamieszkania.

 

Więcej informacji o projekcie znajduje się na oficjalnej stronie: firmyjutra.pl (tutaj jest dostępny formularz zapisów dla firm) oraz na stronie pfr.pl