Webinar „Koszty kwalifikowane w PSI/SSE – nowy obszar sporu dla “strefowców”

Zapraszamy  do skorzystania z webinarium, dotyczącego Polskiej Strefy Inwestycji / Strefy Ekonomicznych

 Temat:

„Koszty kwalifikowane w PSI/SSE – nowy obszar sporu dla “strefowców””

Agenda:

W trakcie webinarium odpowiemy na pytania:

  • jak organy podatkowe zawężają rozumienie kosztów kwalifikowanych?
  • czy problem dotyczy także kosztów kwalifikowanych w ramach SSE?
  • czy stanowisko organów ma silne podstawy prawne?
  • jakie działania podjąć, aby zabezpieczyć rozliczenie?

Termin: 11.05.2021 godz. 11:00

Przewidywany czas trwania webinarium – 30 min + 15 min Q&A

Link umożliwiający zapisanie się na webinarium: https://app.evenea.pl/event/kosztykwalifikowane/

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy otrzymają prezentację, link do nagrania, jak również będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

 Prowadzący:

Krzysztof Koniewski – licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom, również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Maciej Kubica – radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.