Biznes bez krawata. Nowe otwarcie dla biznesu w Łomży

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Biznes bez krawata. Nowe otwarcie dla biznesu w Łomży”, które odbędzie się w dniu 4 czerwca 2024 r. w Łomży w Hotelu Gromada przy ul. Rządowej 1 o godz. 17.00.

Podczas spotkania przedstawimy Państwu założenia działań społeczno-gospodarczych planowanych przez władze miasta w nowej kadencji oraz możliwości współpracy w istotnych obszarach życia mieszkańców tj. nauki, kultury i sportu.

Będzie to również czas na zgłaszanie pomysłów, które w Państwa ocenie są najbardziej istotne dla kompleksowego rozwoju naszego miasta w kontekście nowych wyzwań i możliwości.

Po części oficjalnej zapraszamy na mini recital oraz poczęstunek.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Należy zarejestrować się poprzez stronę internetową http://biznes.um.lomza.pl/zapisz-sie-na-sniadanie lub zgłoszenie w Centrum Obsługi Przedsiębiorców telefonicznie pod nr 86 2156852 lub mailowo na adres cop@um.lomza.pl do dnia 28 maja 2024 r.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Łomża. Za organizację i obsługę wydarzenia odpowiada Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

www.investinpodlaskie.pl

Partnerem wydarzenia jest Podlaski Fundusz Rozwoju