Start naboru na usługi brokera eksportu

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego ogłosiła I rundę naboru wniosków na usługi brokera eksportu w ramach projektu „Promocja gospodarcza MŚP – Podlaskie Centrum Eksportera”.

Przedmiotem naboru jest wybór Beneficjentów usług brokera eksportu świadczonych przez PFRR na rzecz podlaskich MŚP w zakresie planowania i realizacji działań eksportowych, które najbardziej przyczynią się do osiągnięcia celu Projektu „Promocja gospodarcza MŚP – Podlaskie Centrum Eksportera”, którym jest wspieranie rozwoju eksportu i umiędzynarodowienia podlaskich firm z sektora MŚP, podniesienia konkurencji wytwarzanych przez nie produktów i usług oraz rozwoju gospodarczej sieci współpracy.

Usługa brokera eksportu będzie realizowana przez PFRR w zakresie kojarzenia partnerów biznesowych działających na arenie międzynarodowej. Usługa jest ukierunkowana na indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa, w ramach której przedsiębiorca otrzyma dane kontaktowe do potencjalnych partnerów biznesowych, umożliwiające nawiązanie współpracy i znalezienie potencjalnego odbiorcy produktu/usługi Wnioskodawcy na nowym rynku zagranicznym.

 Oferta:

  1. Wyszukiwanie partnerów biznesowych na nowym rynku zagranicznym
  2. Indywidualne podejście do każdej firmy
  3. Dofinansowanie 100%

Dla kogo?

  1. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) z województwa podlaskiego.
  2. Firmy z potencjałem eksportowym i wcześniej przeprowadzonym Indywidualnym Planem Działania – jeśli jeszcze nie masz, skontaktuj się z: Iwona Siembida (dane kontaktowe w stopce niżej).

Jak aplikować?

  1. Termin: 10.06.2024, godz. 09:00 – 17.06.2024, godz. 16:00.
  2. Formularz zgłoszeniowy: Broker eksportu

Dodatkowe informacje o usłudze:

Karolina Krasińska: +48 690 176 231