Start In Poland – największej w Europie Środkowo-Wschodniej inicjatywy wspierania startupów.

30 stycznia 2017 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała wszystkie umowy z dziesięcioma akceleratorami, które uzyskają ok. 60 mln zł na realizację programów rozwoju dwustu start-upów. To pierwszy efekt programu Start In Poland – największej w Europie Środkowo-Wschodniej inicjatywy wspierania startupów.

Wsparcie przyznano tym akceleratorom, które przedstawiły nowatorskie rozwiązania, zaprezentowały profesjonalny plan rozwoju startupów objętych akceleracją oraz wykazały się doświadczeniem w podobnych działaniach. Będą one realizować projekty we współpracy z dużymi przedsiębiorstwami, w tym ze spółkami skarbu państwa.
Młode, innowacyjne mikro – lub małe przedsiębiorstwa działające w obszarach wpisujących się w tzw. Krajowe Inteligentne Specjalizacje mogą otrzymać pomoc finansową i doradczą akceleratora, skorzystać z zasobów niezbędnych do rozwijania i testowania własnych produktów lub usług, a także pozyskać silnego partnera biznesowego w postaci dużego przedsiębiorstwa. Każdy z realizowanych programów akceleracyjnych obejmie wsparciem minimum 20 startupów.

Lista i oferta akceleratorów