Zaproszenie na spotkanie z Wicepremierem Morawieckim – Łomża

W maju odbędzie się w Łomży III konferencja “Przedsiębiorcza Łomża – otwarta na rozwój”, podczas której zaprezentowana zostanie strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju oraz jej wpływ na rozwój Łomży i województwa podlaskiego. Gościem honorowym będzie Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki.

III Konferencja „Przedsiębiorcza Łomża – otwarta na rozwój” pt. “Łomża i województwo podlaskie w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” odbędzie się 11 maja br. o godzinie 11.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, w Łomży przy ul. Akademickiej 1. Celem konferencji jest przedstawienie przedsiębiorcom z Łomży i regionu zmian jakie niesie za sobą wdrożenie Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz ukazanie  jego wpływu na  nasze miasto i województwo podlaskie.

Podczas konferencji odbędą się dwie dyskusje panelowe:

  • Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju i jego wpływ na rozwój Łomży i regionu.
  • Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – pakiet ułatwień dla przedsiębiorców. Zmiany w otoczeniu prawnym przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy na konferencję. Zgłoszenia  udziału należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji na temat konferencji udziela Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim w Łomży tel. 86 2156852