Konkurs gospodarczy “Łomżyńskie Anioły Biznesu”

Jeszcze w tym roku władze Miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego zamierzają wspólnie uhonorować wyróżniających się przedsiębiorców i osoby, które wpływają na rozwój gospodarczy ziemi łomżyńskiej. Stosowne porozumienie w sprawie zasad organizacji konkursu i gali „Łomżyńskie Anioły Biznesu” podpisali Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i Wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Lech Marek Szabłowski.

Konkurs dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i regionu.

Inicjatywa konkursu wypłynęła od samych przedsiębiorców. Podczas spotkań Społecznego Forum Gospodarczego zgłaszali oni potrzebę promocji lokalnych przedsiębiorców poprzez konkurs gospodarczy.

W odpowiedzi na te sugestie konkurs został wpisany w I priorytecie Programu Rozwoju Przedsiębiorczości „Przedsiębiorcza Łomża – otwarta na biznes” jako jedno z zadań promowania lokalnych przedsiębiorców, przyjętego przez Radę Miejską Łomży w dniu 30 listopada 2016 r.

W 2017 r. konkurs odbędzie się po raz pierwszy. Oczekujemy, że to wyróżnienie stanie się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej i będzie stanowiło nagrodę dla przedsiębiorców którzy przyczyniają się do rozwoju i promocji ziemi łomżyńskiej.

Relacja medialna z wydarzenia

www.lomza.pl

www.mylomza.pl