Inspiracyjny workshop – „Kreatywna pewność siebie przepisem na sukces?”

Park Przemysłowy Łomża zaprasza  na inspiracyjny workshop   Kreatywna pewność siebie przepisem na sukces,  który odbędzie się w dniu 21.11.2017 roku o godz.12.00. w sali konferencyjnej  Parku Przemysłowego Łomża.

Kreatywność to umiejętność potrzebna w niemalże każdej dziedzinie życia a szczególnie w biznesie. Badania potwierdzają, że to kluczowa zdolność aby pozostać konkurencyjnym na rynku pracy. Jednak istnieje wiele nieprawdziwych informacji o kreatywności i wielu z nas myśli, że jest ona zarezerwowana tylko dla artystów. Ponadto wielu z nas błędnie rozumie, kim jest przedsiębiorca i jak nim zostać.

Na workshopie dowiesz się jak ćwiczyć kreatywność każdego dnia, aby rozwijać się i robić to co się lubi. Ponadto dowiesz się o niedawno stworzonym koncepcie kreatywnej pewności siebie i jak wprowadzać go w życie. Zrozumiesz, dlaczego wychodzenie ze strefy komfortu może zmienić Twoje życie i dlaczego porażki to najlepsi nauczyciele.Będziesz miał również okazję sprawdzić swoją kreatywność podczas ćwiczenia niespodzianki.

Workshop poprowadzi Daria Turowska, mieszkająca obecnie w Danii. Jest ona absolwentką Akademii Biznesowej w Danii kierunku Innowacje i Przedsiębiorczość. Wykonała  research dla firmy w Pradze na temat kreatywności oraz wprowadziła tam proces rozwijania kreatywności. Kreatywność wprowadza w wielu  dziedzinach życia przez gotowanie po podróże i nieustanne brainstormowanie pomysłów na nowe projekty i biznesy. Uważa, że biznesy przede wszystkim powinny rozwiązywać  problemy, z którymi zmaga się społeczeństwo i ułatwiać życie. Obecnie jest managerem content i PR w finansowej firmie eCommerce w Danii/Aarhus. Ponieważ jej pasją jest muzyka, założyła w Danii organizację non profit, której celem jest integrowanie poprzez muzykę. Prowadzi zatem  międzynarodową grupę muzyczną, liczącą 34 osoby z 25 krajów. Poza tym uwielbia podróże i na evencie opowie jak rozwinęło ją mieszkanie w 5 krajach i podróżowanie do wielu innych. Usłyszysz o trikach, jak podróżować za grosze, a Daria sprawi, że wyjdziesz z workshopu zainspirowany i gotowy do działania.

Udział w wydarzeniu bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 20.11.2017 do godz. 15.00 na

 e-mail: recepcja@parklomza.pl lub telefonicznie (86) 219 93 20