Misja biznesowa do Grecji

W związku z oficjalną wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Grecji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Grecka Agencja Inwestycji i Handlu „Enterprise Greece”, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach oraz Ministerstwo Rozwoju RP organizują w terminie 20-22 listopada 2017 roku misję biznesową polskich przedsiębiorców z sektora zielonych technologii towarzyszącą wizycie.

W ramach misji odbędzie się Grecko-Polskie Forum Zielonych Technologii oraz spotkania B2B z greckimi firmami w Atenach. Serdecznie zapraszamy firmy i instytucje, szczególnie z branży ochrony środowiska, nauk przyrodniczych, energetyki, zielonych technologii, biotechnologii, czystej technologii i gospodarki odpadami oraz inne zainteresowane tematyką.
Organizatorzy pokrywają koszty organizacji Forum i spotkań B2B w Atenach, transportu lokalnego oraz przygotowania i wydania wspólnego katalogu uczestników misji.

W załączeniu link do strony internetowej na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące programu misji, zasad udziału oraz formularz poprzez który należy dokonać zgłoszenia firmy: forum biznesowe

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: agnieszka.lukasik@paih.gov.pl  oraz  agnieszka.palac@paih.gov.pl

Koszty: przelotu (na trasie Warszawa-Ateny-Warszawa), zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem w Grecji przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.