Inwestycje własne z budżetu Miasta Łomży

 • Przebudowa lokali na potrzeby PZON

  Przebudowa lokali na potrzeby PZON

  W dniu 08.04.2021 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: p/n,,Przebudowa lokali w budynku przy ul. Wojska Polskiego 25 w Łomży na potrzeby Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności” Prace wykonane …Więcej informacji »
 • Budowa “MINI PARKU”

  Budowa “MINI PARKU”

  W dniu 16.04.2021 r. odbył się odbiór końcowy zadania pn.: “Wyposażenie placu zabaw wraz z wykonaniem palisady drewnianej na terenie MINI PARKU u zbiegu Szosy Zambrowskiej i ulicy Piłsudskiego  w …Więcej informacji »
 • Przebudowa ulicy Studenckiej w Łomży–ETAP I”

  Przebudowa ulicy Studenckiej w Łomży–ETAP I”

  W dniu 15. 04. 2021 r. odbył się odbiór techniczny n/z „Przebudowa ciągów komunikacyjnych, budowa miejsc postojowych oraz przebudowa niezbędnej infrastruktury technicznej przy ulicy Studenckiej w Łomży–ETAP I”. Prace wykonane …Więcej informacji »
 • Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 14

  Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 14

  W dniu 04.12.2020 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: ″Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 14  w Łomży na potrzeby żłobka wraz z budową małej architektury i utwardzeniem terenu″. …Więcej informacji »
 • Budowa ul. Sosnowej

  Budowa ul. Sosnowej

  W dniu 30.03.2020 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: Budowa ulicy Sosnowej w Łomży. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez: Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z …Więcej informacji »
 • Przebudowa budynku Bursy Szkolnej Nr 3

  Przebudowa budynku Bursy Szkolnej Nr 3

  W dniach  20.05.2019 r. –  27.05.2019 r. odbywał się z odbiór końcowy przebudowy budynku Bursy Szkolnej Nr 3 w ramach zadania pn: „Termomodernizacja Bursy Szkolnej Nr 3”. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta …Więcej informacji »
 • Budowa ul. Geodetów

  Budowa ul. Geodetów

  W dniu 10.06.2019 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: Budowa ulicy Kolejowej w Łomży wraz z przebudową ul. 01-KL sięgacza ul. Spokojnej z zakresie „Przebudowa łącznika do ul. …Więcej informacji »
 • Budowa i przebudowa chodników w Łomży – ul. Adama Chętnika

  Budowa i przebudowa chodników w Łomży – ul. Adama Chętnika

  W dniu 25.03.2019 r. odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego: “Budowa i przebudowa chodników w Łomży – ul. Adama Chętnika”. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez: Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z …Więcej informacji »
 • Przebudowa ul. Żwirowej i budowa chodnika – dojście do SP 5

  Przebudowa ul. Żwirowej i budowa chodnika – dojście do SP 5

  W dniu 11.03.2019 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego: Przebudowa ul. Żwirowej i budowa chodnika – dojście do SP 5.  Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez: Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót …Więcej informacji »
 • Modernizacja pionu żywieniowego w Szkole Podstawowej nr 1

  Modernizacja pionu żywieniowego w Szkole Podstawowej nr 1

  W dniu 17.10.2018 r. odbył się  odbiór końcowy zadania pn.:„Modernizacja pionu żywieniowego wraz z zakupem wyposażenia oraz niezbędną infrastrukturą techniczną w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży” w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa …Więcej informacji »