Śniadania biznesowe to cykliczne spotkania lokalnych przedsiębiorców z Prezydentem Miasta Łomży traktowane jako ważne forum dialogu między środowiskiem przedsiębiorców a samorządem, służące wymianie doświadczeń i wiedzy w sprawach ważnych dla rozwoju lokalnych firm.

Śniadania zostały zainicjowane w 2017 r. przez Prezydenta Miasta Łomża, a ich organizatorem jest Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży.

W przyjaznej atmosferze, przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec lokalnego samorządu. W ten sposób Prezydent wsłuchuje się w problemy przedsiębiorców, w ich propozycje, pomysły i sugestie. Jest to także forum dla konsultacji inicjatyw Prezydenta na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Łomży. Dlatego w trakcie Śniadań omawiamy ważne dla przedsiębiorców zagadnienia.

Każde ze spotkań to odrębny temat, w trakcie przewidujemy czas na omówienie kluczowego zagadnienia przez eksperta, dyskusję, indywidualne konsultacje czy panele eksperckie. Podczas spotkań przeznaczony jest czas na krótką autoprezentację uczestników.

Marcowe śniadania pn" Biznes na obcasach dedykujemy przedsiębiorczym kobietom.

Informacja o  tematach  i przebiegu poszczególnych spotkań, poniżej. Zapraszamy do zapoznania i udziału.

 • Z przyjemnością informujemy, że najbliższe spotkanie pn." Biznes na obcasach", odbędzie się w dniu 08 marca 2022 r. o godz. 9.00 w  Hali Kultury w Łomży, Stary Rynek 6

  Wszystkie informacje nt. bieżących działań zamieszczane będą na stronie www.biznes.um.lomza.pl w zakładce Centrum Obsługi Przedsiębiorców/Aktualności.

 • Zachęcamy do kontaktu z COP pod nr telefonu 86 2156852 mailowo cop@um.lomza.pl lub osobiście w pokoju 109,117 Urzędu Miejskiego w Łomży.

 •  
 •  

Nasze spotkania mają charakter otwarty - serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców oraz inne osoby prowadzące działalność gospodarczą, które chcą aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w naszym mieście.

Aby móc wziąć udział w Śniadaniu biznesowym, wystarczy najpóźniej na dwa dni przed terminem danego Śniadania zgłosić swój udział w spotkaniu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Śniadania biznesowe w Łomży

 • Biznes bez krawata. Nowe otwarcie dla biznesu w Łomży

  Biznes bez krawata. Nowe otwarcie dla biznesu w Łomży

  Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Biznes bez krawata. Nowe otwarcie dla biznesu w Łomży”, które odbędzie się w dniu 4 czerwca 2024 r. w Łomży w Hotelu Gromada przy ul. Rządowej 1 …Read More »
 • Biznes na obcasach łączy i inspiruje. Łomża celebruje Dzień Kobiet.

  Biznes na obcasach łączy i inspiruje. Łomża celebruje Dzień Kobiet.

  Śniadania biznesowe pod hasłem „Biznes na obcasach” wpisały się w obchody Dnia Kobiet w naszym mieście. Są one w głównej mierze poświęcone przedsiębiorczym paniom, funkcjonującym z powodzeniem na terenie nie …Read More »
 • Już wkrótce “Biznes na obcasach”

  Już wkrótce “Biznes na obcasach”

  W tym roku „Biznes na obcasach” odbędzie się w dniu 7 marca 2024r.  o godz. 9.00 w Hali Kultury przy Pl. Stary Rynek 6 w Łomży. Rejestracja na spotkanie rozpocznie …Read More »
 • VIA BALTICA. Droga do biznesu

  VIA BALTICA. Droga do biznesu

  “VIA BALTICA. Droga do biznesu” to hasło najbliższego śniadania biznesowego, które odbędzie się w dniu 20 września 2023 r. o godz. 9.00 w  Hali Kultury w Łomży (Pl. Stary Rynek …Read More »
 • Nauka bliżej biznesu – student bliżej rynku pracy

  Nauka bliżej biznesu – student bliżej rynku pracy

  „Nauka bliżej biznesu – student bliżej rynku pracy” pod takim hasłem odbyło się w czwartek 22 czerwca 2023 r. w siedzibie Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży ostatnie śniadanie biznesowe. …Read More »
 • Nauka bliżej biznesu – student bliżej rynku pracy

  Nauka bliżej biznesu – student bliżej rynku pracy

  “Nauka bliżej biznesu – student bliżej rynku pracy” to hasło najbliższego śniadania biznesowego, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2023 r. o godz. 9.00 w  Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych …Read More »
 • “Być kobietą… ” – debata przedsiębiorczych pań podczas śniadania biznesowego

  “Być kobietą… ” – debata przedsiębiorczych pań podczas śniadania biznesowego

  Moderowana debata z udziałem przedsiębiorczych kobiet z sektora, biznesu, nauki i kultury była głównym elementem tegorocznego spotkania „Biznes na obcasach”, organizowanego w ramach cyklu śniadań biznesowych. Na spotkaniu było prawie …Read More »
 • „Być kobietą, być kobietą…” – piąta edycja „Biznesu na obcasach” już wkrótce

  „Być kobietą, być kobietą…” – piąta edycja „Biznesu na obcasach” już wkrótce

  Już 9 marca „Biznes na obcasach” – spotkanie organizowane w ramach cyklu śniadań biznesowych w Łomży. To inicjatywa podjęta przez Miasto Łomża w 2017 r., tworząca platformę dialogu pomiędzy administracją …Read More »
 • Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

  Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

  „Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa” – pod takim hasłem odbyło się kolejne śniadanie biznesowe w Łomży. Śniadania biznesowe w Łomży to forum dialogu pomiędzy administracją a biznesem. …Read More »
 • Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

  Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

  Pod takim hasłem odbędzie się w dniu 27 października o godz. 9.00 w Hali Kultury w Łomży kolejne śniadanie biznesowe. Śniadania biznesowe to forum dialogu pomiędzy administracją a biznesem gdzie …Read More »
 • Finansowanie biznesu na śniadaniu biznesowym

  Finansowanie biznesu na śniadaniu biznesowym

  Śniadanie biznesowe poświęcone finansowaniu biznesu odbyło się w czwartkowy poranek w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży. Jego gościem specjalnym, był prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Dariusz Budrowski. Uczestniczyła …Read More »
 • Śniadanie biznesowe z prezesem PARP

  Śniadanie biznesowe z prezesem PARP

  Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. w Hali Kultury w Łomży (Pl. Stary Rynek 6) o godz. 9.00. Gościem specjalnym spotkania poświęconego …Read More »
 • Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w Dniu Kobiet

  Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w Dniu Kobiet

  Tradycją naszego miasta stała się organizacja w Dniu Kobiet śniadania biznesowego pn. „Biznes na obcasach”. Spotkanie dedykowane jest Paniom, które prowadzą własne firmy, są ich współwłaścicielkami lub pełnią w nich …Read More »
 • Biznes na obcasach 2022

  Biznes na obcasach 2022

  Szanowni Państwo Zapraszamy na śniadanie biznesowe „Biznes na obcasach” w dniu 8 marca 2022 r. o godz, 9.00 w Hali Kultury w Łomży, Pl. Stary Rynek 6. Spotkanie dedykujemy wszystkim …Read More »
 • Odwołane noworoczne śniadanie biznesowe

  Odwołane noworoczne śniadanie biznesowe

  Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że planowane na dzień 13 stycznia 2022 r. noworoczne śniadanie biznesowe zmuszeni jesteśmy odwołać. Decyzja ta spowodowana jest  wytycznymi jakie otrzymaliśmy, w związku z nieuchwaleniem przez …Read More »
 • Wróciły śniadania biznesowe

  Wróciły śniadania biznesowe

  Po piętnastomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, ponownie odbyło się spotkanie łomżyńskich przedsiębiorców z władzami Łomży, w ramach śniadania biznesowego. Jego hasło przewodnie brzmiało „Biznes w dobie pandemii”. Przybyli na spotkanie …Read More »
 • Biznes w dobie pandemii

  Biznes w dobie pandemii

  Zapraszamy na pierwsze po długiej przerwie śniadanie biznesowe. Spotkanie odbędzie się w dniu 8 czerwca 2021 r. w tradycyjnej formule z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających ze stanu epidemii w odrestaurowanej …Read More »
 • Kobiety o biznesie

  Kobiety o biznesie

  Tradycją jest, że marcowe śniadania biznesowe odbywają się pod hasłem „Biznes na obcasach” i w głównej mierze są dedykowane Paniom. Nie inaczej było również w tym roku. Do Parku Przemysłowego …Read More »
 • Śniadanie biznesowe “Biznes na obcasach”

  Śniadanie biznesowe “Biznes na obcasach”

  Szanowni Państwo Zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu 5 marca 2020 r. o godz, 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166. Marcowe śniadanie   „Biznes na obcasach” dedykujemy wszystkim …Read More »
 • Rzecznik MŚP na śniadaniu biznesowym

  Rzecznik MŚP na śniadaniu biznesowym

  Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców był gościem pierwszego w 2020 roku śniadania biznesowego. Organizowane przez łomżyński Urząd Miejski spotkanie z przedsiębiorcami tradycyjnie odbyło się w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża. Kilkudziesięciu …Read More »
 • Spotkanie z Rzecznikiem MŚP na kolejnym śniadaniu biznesowym

  Spotkanie z Rzecznikiem MŚP na kolejnym śniadaniu biznesowym

  Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, w tym również osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą na śniadanie biznesowe w dniu 6 lutego 2020 r. godz. 9.00 do Parku Przemysłowego Łomża przy ul. Sikorskiego 166. …Read More »
 • Opłatkowe śniadanie przedsiębiorców

  Opłatkowe śniadanie przedsiębiorców

  W czwartkowy poranek w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się opłatkowe śniadanie biznesowe. Była to doskonała okazja nie tylko do złożenia świątecznych życzeń, ale także podsumowania mijającego roku. W trakcie …Read More »
 • Opłatkowe śniadanie biznesowe

  Opłatkowe śniadanie biznesowe

  Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na opłatkowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża ul. Sikorskiego 166. Osoby …Read More »
 • Spotkała się Rada Gospodarcza

  Spotkała się Rada Gospodarcza

  Prawie 20 przedsiębiorców spotkało się w czwartek 21 listopada 2019 r. żeby podsumować dotychczasową pracę Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Łomża. Przewodniczący Rady Stanisław Kaczyński rozpoczął od przekazania ustaleń wypracowanych …Read More »
 • Podsumowanie systemu ŁoKeR i omówienie PPK na śniadaniu biznesowym

  Podsumowanie systemu ŁoKeR i omówienie PPK na śniadaniu biznesowym

  Pracownicze Plany Kapitałowe były głównym tematem listopadowego śniadania biznesowego. Spotkanie było także okazją do podsumowania tegorocznego funkcjonowania systemu Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej oraz wręczenia przez zastępcę prezydenta Andrzeja Garlickiego grawertonów – …Read More »
 • Pracownicze Plany Kapitałowe tematem najbliższego śniadania biznesowego

  Pracownicze Plany Kapitałowe tematem najbliższego śniadania biznesowego

  Po przerwie wakacyjnej serdecznie zapraszamy na kolejne  śniadanie biznesowe, które odbędzie się 07 listopada 2019 r.  o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166, 18-400 Łomża. Śniadanie biznesowe …Read More »
 • Przedwakacyjne śniadanie biznesowe

  Przedwakacyjne śniadanie biznesowe

  Ostatnie przed wakacjami śniadanie biznesowe poświęcone zostało sukcesji w biznesie. Jego prelegentami byli Konrad Trzonkowski, dyrektor zarządzający ds. rozwoju biznesu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., doradca biznesowy Magdalena Nowak oraz Bartłomiej …Read More »
 • Sukcesja w biznesie – tematem śniadania biznesowego

  Sukcesja w biznesie – tematem śniadania biznesowego

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe w dniu 6 czerwca 2019 r. godz. 9.00 Park Przemysłowy Łomża. Czerwcowe  śniadanie poświęcone będzie sukcesji  w biznesie. Jak zabezpieczyć swoją firmę przed nieoczekiwanymi zdarzeniami gospodarczymi …Read More »
 • Finansowanie biznesu na śniadaniu biznesowym

  Finansowanie biznesu na śniadaniu biznesowym

  Jak co miesiąc w Parku Przemysłowym Łomża, przy porannej kawie spotkali się łomżyńscy przedsiębiorcy, żeby tym razem posłuchać o możliwościach finansowania biznesu ze środków unijnych, zarówno w formie dotacji, jak …Read More »
 • Finansowanie biznesu – tematem majowego śniadania biznesowego

  Finansowanie biznesu – tematem majowego śniadania biznesowego

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe w dniu 16 maja 2019 r. godz. 9.00 Park Przemysłowy Łomża. Podczas majowego  śniadania biznesowego przedstawimy Państwu możliwości finansowania działalności gospodarczej oraz inwestycji ze środków unijnych …Read More »
 • Śniadanie biznesowe

  Śniadanie biznesowe

  Informujemy że najbliższe śniadanie biznesowe odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym w Łomży. Więcej informacji już wkrótce na naszych stronach.Read More »
 • Łomżyńscy przedsiębiorcy spotkali się na śniadaniu biznesowym

  Łomżyńscy przedsiębiorcy spotkali się na śniadaniu biznesowym

  W czwartek w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się śniadanie biznesowe. Cykliczne spotkanie organizowane przez władze miasta tym razem było poświęcone mediacjom i arbitrażowi w biznesie. Przybyłym na nie kilkudziesięciu …Read More »
 • Mediacje i arbitraż w biznesie na kwietniowym śniadaniu

  Mediacje i arbitraż w biznesie na kwietniowym śniadaniu

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe w dniu 4 kwietnia 2019 r. godz. 9.00 Park Przemysłowy Łomża. Kwietniowe śniadanie poświęcone będzie mediacjom i arbitrażowi w biznesie. Temat przybliży Pani Tatiana Miszczuk wieloletni mediator …Read More »
 • Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w przededniu święta kobiet

  Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w przededniu święta kobiet

  W Parku Przemysłowym Łomża odbyło się marcowe śniadanie biznesowe, w głównej mierze poświęcone kobietom funkcjonującym w biznesie. Wzięło w nim udział około pięćdziesięciu pań, wśród których były m.in. Natalia Hołownia, …Read More »
 • Śniadanie biznesowe – Biznes na obcasach

  Śniadanie biznesowe – Biznes na obcasach

  Szanowni Państwo Zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu 7 marca o godz, 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża. Marcowe śniadanie   „Biznes na obcasach” dedykujemy wszystkim Paniom, które prowadzą własne firmy,  …Read More »