Śniadania biznesowe to cykliczne spotkania lokalnych przedsiębiorców z Prezydentem Miasta Łomży traktowane jako ważne forum dialogu między środowiskiem przedsiębiorców a samorządem, służące wymianie doświadczeń i wiedzy w sprawach ważnych dla rozwoju lokalnych firm.

Śniadania zostały zainicjowane w 2017 r. przez Prezydenta Miasta Łomża, a ich organizatorem jest Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży.

W przyjaznej atmosferze Parku Przemysłowego Łomża, przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec lokalnego samorządu. W ten sposób Prezydent wsłuchuje się w problemy przedsiębiorców, w ich propozycje, pomysły i sugestie. Jest to także forum dla konsultacji inicjatyw Prezydenta na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Łomży. Dlatego w trakcie Śniadań omawiamy ważne dla przedsiębiorców zagadnienia.

Każde ze spotkań to odrębny temat, w trakcie przewidujemy czas na omówienie kluczowego zagadnienia przez eksperta, dyskusję, indywidualne konsultacje czy panele eksperckie. Podczas spotkań przeznaczony jest czas na krótką autoprezentację uczestników.

Marcowe śniadania pn" Biznes na obcasach dedykujemy przedsiębiorczym kobietom.

Informacja o  tematach  i przebiegu poszczególnych spotkań, poniżej. Zapraszamy do zapoznania i udziału.

 • Z przyjemnością informujemy, że po przerwie pandemicznej wracamy do śniadań biznesowych. Najbliższe spotkanie pn." Biznes w dobie pandemii", odbędzie się w dniu 08 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 w nowo otwartej Hali Kultury w Łomży Stary Rynek

  Wszystkie informacje nt. bieżących działań zamieszczane będą na stronie www.biznes.um.lomza.pl w zakładce Centrum Obsługi Przedsiębiorców/Aktualności.

 • Zachęcamy do kontaktu z COP pod nr telefonu 86 2156852 mailowo cop@um.lomza.pl lub osobiście w pokoju 109,117 Urzędu Miejskiego w Łomży.

 •  
 •  

Nasze spotkania mają charakter otwarty - serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców oraz inne osoby prowadzące działalność gospodarczą, które chcą aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w naszym mieście.

Aby móc wziąć udział w Śniadaniu biznesowym, wystarczy najpóźniej na dwa dni przed terminem danego Śniadania zgłosić swój udział w spotkaniu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Śniadania biznesowe w Łomży

 • Wróciły śniadania biznesowe

  Wróciły śniadania biznesowe

  Po piętnastomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, ponownie odbyło się spotkanie łomżyńskich przedsiębiorców z władzami Łomży, w ramach śniadania biznesowego. Jego hasło przewodnie brzmiało „Biznes w dobie pandemii”. Przybyli na spotkanie …Read More »
 • Biznes w dobie pandemii

  Biznes w dobie pandemii

  Zapraszamy na pierwsze po długiej przerwie śniadanie biznesowe. Spotkanie odbędzie się w dniu 8 czerwca 2021 r. w tradycyjnej formule z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających ze stanu epidemii w odrestaurowanej …Read More »
 • Kobiety o biznesie

  Kobiety o biznesie

  Tradycją jest, że marcowe śniadania biznesowe odbywają się pod hasłem „Biznes na obcasach” i w głównej mierze są dedykowane Paniom. Nie inaczej było również w tym roku. Do Parku Przemysłowego …Read More »
 • Śniadanie biznesowe “Biznes na obcasach”

  Śniadanie biznesowe “Biznes na obcasach”

  Szanowni Państwo Zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu 5 marca 2020 r. o godz, 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166. Marcowe śniadanie   „Biznes na obcasach” dedykujemy wszystkim …Read More »
 • Rzecznik MŚP na śniadaniu biznesowym

  Rzecznik MŚP na śniadaniu biznesowym

  Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców był gościem pierwszego w 2020 roku śniadania biznesowego. Organizowane przez łomżyński Urząd Miejski spotkanie z przedsiębiorcami tradycyjnie odbyło się w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża. Kilkudziesięciu …Read More »
 • Spotkanie z Rzecznikiem MŚP na kolejnym śniadaniu biznesowym

  Spotkanie z Rzecznikiem MŚP na kolejnym śniadaniu biznesowym

  Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, w tym również osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą na śniadanie biznesowe w dniu 6 lutego 2020 r. godz. 9.00 do Parku Przemysłowego Łomża przy ul. Sikorskiego 166. …Read More »
 • Opłatkowe śniadanie przedsiębiorców

  Opłatkowe śniadanie przedsiębiorców

  W czwartkowy poranek w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się opłatkowe śniadanie biznesowe. Była to doskonała okazja nie tylko do złożenia świątecznych życzeń, ale także podsumowania mijającego roku. W trakcie …Read More »
 • Opłatkowe śniadanie biznesowe

  Opłatkowe śniadanie biznesowe

  Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na opłatkowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża ul. Sikorskiego 166. Osoby …Read More »
 • Spotkała się Rada Gospodarcza

  Spotkała się Rada Gospodarcza

  Prawie 20 przedsiębiorców spotkało się w czwartek 21 listopada 2019 r. żeby podsumować dotychczasową pracę Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Łomża. Przewodniczący Rady Stanisław Kaczyński rozpoczął od przekazania ustaleń wypracowanych …Read More »
 • Podsumowanie systemu ŁoKeR i omówienie PPK na śniadaniu biznesowym

  Podsumowanie systemu ŁoKeR i omówienie PPK na śniadaniu biznesowym

  Pracownicze Plany Kapitałowe były głównym tematem listopadowego śniadania biznesowego. Spotkanie było także okazją do podsumowania tegorocznego funkcjonowania systemu Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej oraz wręczenia przez zastępcę prezydenta Andrzeja Garlickiego grawertonów – …Read More »
 • Pracownicze Plany Kapitałowe tematem najbliższego śniadania biznesowego

  Pracownicze Plany Kapitałowe tematem najbliższego śniadania biznesowego

  Po przerwie wakacyjnej serdecznie zapraszamy na kolejne  śniadanie biznesowe, które odbędzie się 07 listopada 2019 r.  o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166, 18-400 Łomża. Śniadanie biznesowe …Read More »
 • Przedwakacyjne śniadanie biznesowe

  Przedwakacyjne śniadanie biznesowe

  Ostatnie przed wakacjami śniadanie biznesowe poświęcone zostało sukcesji w biznesie. Jego prelegentami byli Konrad Trzonkowski, dyrektor zarządzający ds. rozwoju biznesu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., doradca biznesowy Magdalena Nowak oraz Bartłomiej …Read More »
 • Sukcesja w biznesie – tematem śniadania biznesowego

  Sukcesja w biznesie – tematem śniadania biznesowego

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe w dniu 6 czerwca 2019 r. godz. 9.00 Park Przemysłowy Łomża. Czerwcowe  śniadanie poświęcone będzie sukcesji  w biznesie. Jak zabezpieczyć swoją firmę przed nieoczekiwanymi zdarzeniami gospodarczymi …Read More »
 • Finansowanie biznesu na śniadaniu biznesowym

  Finansowanie biznesu na śniadaniu biznesowym

  Jak co miesiąc w Parku Przemysłowym Łomża, przy porannej kawie spotkali się łomżyńscy przedsiębiorcy, żeby tym razem posłuchać o możliwościach finansowania biznesu ze środków unijnych, zarówno w formie dotacji, jak …Read More »
 • Finansowanie biznesu – tematem majowego śniadania biznesowego

  Finansowanie biznesu – tematem majowego śniadania biznesowego

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe w dniu 16 maja 2019 r. godz. 9.00 Park Przemysłowy Łomża. Podczas majowego  śniadania biznesowego przedstawimy Państwu możliwości finansowania działalności gospodarczej oraz inwestycji ze środków unijnych …Read More »
 • Śniadanie biznesowe

  Śniadanie biznesowe

  Informujemy że najbliższe śniadanie biznesowe odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym w Łomży. Więcej informacji już wkrótce na naszych stronach.Read More »
 • Łomżyńscy przedsiębiorcy spotkali się na śniadaniu biznesowym

  Łomżyńscy przedsiębiorcy spotkali się na śniadaniu biznesowym

  W czwartek w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się śniadanie biznesowe. Cykliczne spotkanie organizowane przez władze miasta tym razem było poświęcone mediacjom i arbitrażowi w biznesie. Przybyłym na nie kilkudziesięciu …Read More »
 • Mediacje i arbitraż w biznesie na kwietniowym śniadaniu

  Mediacje i arbitraż w biznesie na kwietniowym śniadaniu

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe w dniu 4 kwietnia 2019 r. godz. 9.00 Park Przemysłowy Łomża. Kwietniowe śniadanie poświęcone będzie mediacjom i arbitrażowi w biznesie. Temat przybliży Pani Tatiana Miszczuk wieloletni mediator …Read More »
 • Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w przededniu święta kobiet

  Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w przededniu święta kobiet

  W Parku Przemysłowym Łomża odbyło się marcowe śniadanie biznesowe, w głównej mierze poświęcone kobietom funkcjonującym w biznesie. Wzięło w nim udział około pięćdziesięciu pań, wśród których były m.in. Natalia Hołownia, …Read More »
 • Śniadanie biznesowe – Biznes na obcasach

  Śniadanie biznesowe – Biznes na obcasach

  Szanowni Państwo Zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu 7 marca o godz, 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża. Marcowe śniadanie   „Biznes na obcasach” dedykujemy wszystkim Paniom, które prowadzą własne firmy,  …Read More »
 • Perspektywy dla biznesu na śniadaniu biznesowym

  Perspektywy dla biznesu na śniadaniu biznesowym

  W Parku Przemysłowym Łomża odbyło się kolejne „Śniadanie biznesowe”, mające na celu integrację środowiska przedsiębiorców oraz wzajemną wymianę doświadczeń. Każde spotkanie to inny temat prezentowany przez zaproszonego eksperta. Tym razem …Read More »
 • Perspektywy dla biznesu na lutowym śniadaniu biznesowym

  Perspektywy dla biznesu na lutowym śniadaniu biznesowym

  Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na kolejne śniadanie biznesowe pn “Perspektywy dla biznesu”. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan Tomasz Chróstny Dyrektor Departamentu Analiz Gospodarczych Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, który przedstawi analizę …Read More »
 • Noworoczne śniadanie biznesowe

  Noworoczne śniadanie biznesowe

  Pierwsze w nowej kadencji samorządu śniadanie biznesowe odbyło się w czwartkowe (10.01) przedpołudnie w Parku Przemysłowym Łomża. Obok licznego grona łomżyńskich przedsiębiorców uczestniczyli w nim również m.in. Biskup Łomżyński Janusz …Read More »
 • Życzenia świąteczne

  Życzenia świąteczne

 • Zaproszenie do Rady Gospodarczej

  Zaproszenie do Rady Gospodarczej

  Prezydent Łomży zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do pracy w Radzie Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Łomża. Celem powołania Rady Gospodarczej jest zintegrowanie środowiska przedsiębiorców i instytucji okołobiznesowych poprzez zapewnienie płaszczyzny dla współdziałania …Read More »
 • Noworoczne śniadanie biznesowe

  Noworoczne śniadanie biznesowe

  Zapraszamy na noworoczne śniadanie biznesowe. Spotkanie odbędzie się w dniu 10 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża ul. Sikorskiego 166. Podczas śniadania przedstawimy plan działań na …Read More »
 • Świat biznesu nad Narwią

  Świat biznesu nad Narwią

  Zagraniczni radcy handlowi oraz lokalni przedsiębiorcy spotkali się w piątek 5 października w Parku Przemysłowym Łomża. Wydarzenie zorganizowane przez łomżyński ratusz przy współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową w Białymstoku i Starostwem …Read More »
 • “Łomża bez barier” podczas śniadania biznesowego

  “Łomża bez barier” podczas śniadania biznesowego

  W czwartek 13 września 2018 r. w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się „śniadanie biznesowe” pod hasłem „Łomża bez barier”. – To hasło w naszym rozumieniu polega na wykorzystaniu możliwości …Read More »
 • Łomża bez barier

  Łomża bez barier

  Zapraszamy na kolejne  śniadanie biznesowe, które odbędzie się 13 września o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166, 18-400 Łomża Najbliższe śniadanie biznesowe poświęcone będzie między innymi tematyce …Read More »
 • Historia łomżyńskiego biznesu na śniadaniu biznesowym

  Historia łomżyńskiego biznesu na śniadaniu biznesowym

  W Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło w Łomży odbyło się wyjątkowo w środę (13.06) czerwcowe śniadanie biznesowe. Jego tematyka nawiązywała przede wszystkim do jubileuszu 600-lecia naszego miasta. Spotkanie otworzył …Read More »
 • “Historia biznesu w Łomży” – tematem kolejnego śniadania biznesowego

  “Historia biznesu w Łomży” – tematem kolejnego śniadania biznesowego

  Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu: 13.06.2018r. o godz, 8.30 w Domku Pastora w Łomży. Z uwagi na historyczny charakter śniadanie odbędzie się  w Domku Pastora w Łomży, …Read More »
 • Śniadanie z akademią biznesu

  Śniadanie z akademią biznesu

  „Konstytucja Biznesu”, mająca poprawić relacje na styku biznes-administracja, była głównym tematem majowego śniadania biznesowego. W trakcie spotkania, które odbyło się 10 maja w Parku Przemysłowym Łomża, poruszono również temat Polskiej …Read More »
 • Akademia biznesu na najbliższym śniadaniu biznesowym

  Akademia biznesu na najbliższym śniadaniu biznesowym

  Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu 10 maja o godz, 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża. Śniadania biznesowe to cykliczne spotkania lokalnych przedsiębiorców z Prezydentem Miasta Łomży traktowane jako …Read More »
 • RODO – na kwietniowym śniadaniu biznesowym

  RODO – na kwietniowym śniadaniu biznesowym

  W siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się w czwartek kwietniowe śniadanie biznesowe. Jego tematem było bezpieczeństwo danych w biznesie. Wchodzące za półtora miesiąca nowe obowiązki dla przedsiębiorców zaprezentował Marcin Borowski …Read More »
 • RODO – bezpieczeństwo danych w biznesie

  RODO – bezpieczeństwo danych w biznesie

  Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe w dniu 12 kwietnia o godz, 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża. Śniadania biznesowe to cykliczne spotkania lokalnych przedsiębiorców z Prezydentem Miasta Łomży traktowane jako …Read More »