Misja gospodarcza – Hannover Messe 2019

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w  misji gospodarczej do Niemiec na największe w Europie Międzynarodowe Targi Hannover Messe 2019!

Misja zaplanowana jest w dniach 01-04.04.2019 r. i skierowana jest głownie do przedsiębiorstw z branży metalowej i branż powiązanych.

Aby zapisać się na misję wystarczy wejść w link: https://pfrr.pl/misja-handlowa-podlaskich-firm-z-branzy-metalowej-do-niemiec/  i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Misja jest efektywna wtedy kiedy niesie za sobą kontakty do potencjalnych klientów/kontrahentów. Podczas tej misji będziecie Państwo mieli możliwość pozyskania nowych klientów do współpracy. W tym celu należy zapisać się na spotkania kooperacyjne, które będą organizowane podczas tych Targów: http://www.een-matchmaking.com/hannovermesse2018 .

Udział w spotkaniach kooperacyjnych jest bezpłatny dla firm, które dokonają rejestracji przed 15.02.2019 r. Dodatkowo firmy, które dokonają rejestracji na spotkania B2B otrzymają bezpłatną wejściówkę na targi HANNOVER MESSE 2019.

W  przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniach B2B zarejestrowana firma obciążona zostanie opłatą 150 EUR. Te firmy, które zgłoszą się na spotkania B2B po 15.02.2019 r. również będą zobowiązane do uiszczenia opłaty rejestracyjnej.

Zależy nam, aby ta misja nie była tylko wycieczką dla Państwa, a faktycznie dobrze spożytkowanym czasem. Dlatego też zapisanie się na spotkania kooperacyjne jest nieodłącznym i podstawowym warunkiem uczestnictwa w tej misji.

Ośrodek Enterprise Europe Network jako organizator misji:
– pokrywa koszty transportu – autokar,
– zajmuje się organizacją wydarzenia, kontaktem z organizatorem targów oraz spotkań kooperacyjnych,
– przedstawia propozycję noclegów,
– finansuje jedną, uroczystą kolację podczas misji.

Uczestnik we własnym zakresie:
– pokrywa koszty noclegu i wyżywienia
– w przypadku rejestracji na spotkania b2b po 15.02.2019, uczestnik pokrywa koszty rejestracji i wejściówki w kwocie 150 EUR za każdą osobę.

Więcej informacji na temat misji udzielają :
Sylwia Gleń- 85 740 86 73
Karolina Anusiewicz- 85 740 86 81