Spotkanie z rumuńskimi firmami

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Ambasada Rumunii w Warszawie zaprasza Państwa do udziału w spotkaniu B2B / speed dating, które odbędzie się 5 marca 2020 r. w godzinach 14.30 – 16.00 w budynku The Heart-Warsaw Spire (plac Europejski 1; 00-844 Warszawa).

Udział w wydarzeniu jest możliwy jedynie po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa, przesłanym nie później niż do 28 lutego 2020 r. na adres varsovia.economic@mae.ro (dw: aderbin@kig.pl) z uwzględnieniem danych:

– nazwa firmy

– reprezentant firmy (imię i nazwisko, stanowisko)

– dane teleadresowe (adres, tel. e-mail)

W załączeniu przekazujemy zaproszenie wraz z listą rumuńskich firm, które uczestniczyć będą w spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość udziału w panelu rozpoczynającym się o godz. 12.00
Młodzi innowatorzy: kobiety zmieniające gospodarkę (koniecznie proszę zaznaczyć w zgłoszeniu chęć udziału w także w tym panelu).

Dyskusja poświęcona będzie innowacyjnej przedsiębiorczości kobiet, zwalczaniu uprzedzeń i dyskryminacji w biznesie, zmianie mentalności w postrzeganiu kobiet w biznesie (wzorce kulturowe, trendy społeczne); rola inteligentnego prawodawstwa, solidnych instytucji i publicznego uznania (statystyki, badania, zalecenia).

Kluczowe wystąpienie: Olga Kozierowska, prezes ,,Sukces Pisany Szminką ”
Moderator: Agnieszka Filipiak, Redaktor, Forbes Women
Paneliści: Majka Lipiak, CEO, Leżę i Pracuję (Work from Bed); Oana Pascu, właścicielka, Complice 4JOY; Elisa Rusu, CEO, Omnicredit; Martyna Sztaba, współzałożycielka i dyrektor generalny Syntoil

13.00-14.30 Lunch w formie bufetu

Lista rumuńskich firm które będą uczestniczyć w spotkaniu