Edpol, Bona, Greenvit wśród najlepszych firm Województwa Podlaskiego

W ramach programu Dobra Firma Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Podlasia. Wśród najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących małych i średnich firm Województwa Podlaskiego znalazły się trzy firmy z Łomży.

Wybór laureatów Programu odbywał się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację firm z regionu. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 62 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw Podlasia, z których finalnie wybrano 9 zwycięzców.

Tytuł NAJLEPSZEGO INNOWATORA wśród małych firm uzyskała firma Edpol Food & Innovation Sp. z o.o.

Rodzinna firma od 30 lat specjalizuje się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i recepturowych w sektorze produkcji żywności dla branży spożywczej oraz sektora HoReCa.

Wśród pozostałych laureatów wyróżnione zostały:

  • w kategorii NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA – FIRMY MAŁE -Zakłady Spożywcze „BONA”– spółka produkująca ponad 100 różnych produktów do gastronomii, detalu, przemysłu i na eksport.
  • w kategorii NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE – FIRMY MAŁE – Greenvit Sp. z o.o. – producent wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, który w roku bieżącym zakończył budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Łomży.

Statuetki wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronaty nad wydarzeniem objęli Prezydent Białegostoku, Marszałek Województwa Podlaskiego i Wojewoda Podlaski.

Patronami Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

Serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji na stronie https://zpp.net.pl/statuetki-nagrod-dobra-firma-trafily-do-najbardziej-innowacyjnych-i-najszybciej-rosnacych-malych-i-srednich-firm-wojewodztwa-podlaskiego/