Ruszają “Łomżyńskie Anioły Biznesu”

Informujemy że w dniu 01.09.2021 r. rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie gospodarczym Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021 r.

W roku 2020 planowaliśmy kontynuację konkursu niestety sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie, zmusiła nas do jego zawieszenia.

W roku 2021 wracamy do tej inicjatywy. Sytuacja epidemiczna w naszym kraju nie minęła, jednakże bez wątpienia była sprawdzianem dla lokalnego biznesu. Sprawdzianem nie tylko elastyczności i możliwości dostosowania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej, ale również sprawdzianem wrażliwości społecznej biznesu.

Kategorie konkursu w tym roku zostały zaktualizowane i uwzględniają aspekty działalności przedsiębiorców w dobie pandemii. Nagrody zostaną  przyznane w 6 kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku, Firma „z sercem”, Pracodawca Jutra, Kobieta Sukcesu, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej. W tegorocznej edycji zgłoszenia w konkursie oraz wybór laureata w kategoriach Pracodawca Jutra i Kobieta Sukcesu dokonują Organizatorzy Konkursu.

Czwarta edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Rzecznika MŚP, Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Podlaski Związek Pracodawców.

             

Partnerami konkursu są  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Województwo Podlaskie, PKO BP.

   

Patronat medialny  TVP 3 Białystok, Radio Białystok, www.tereny inwestycyjne info.

      

Zachęcamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na stronie http://klab.um.lomza.pl/.