Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Parku Przemysłowym w Łomży

W Parku Przemysłowym Łomża uruchomiony zostanie pierwszy Inkubator Przedsiębiorczości AIP, założony wspólnie przez sieć Inkubatorów AIP oraz Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.

Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o. oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na otwarcie oddziału AIP w Łomży w dniu 08 listopada br. o godz. 10:00. Osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały możliwość poznania szczegółów dotyczących współpracy z AIP i rozwoju firmy zarówno od Kadry zarządzającej jak również Startupów działających w AIP. Po oficjalnej części spotkania odbędą się spotkania networkingowe, czyli możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu celem rozpoczęcia działalności.

Osoby posiadające pomysł na biznes będą mogły przetestować go bez zbędnego ryzyka, kosztów i pod okiem specjalistów.  Najlepsi mogą liczyć na wsparcie finansowe z funduszu AIP Seed Capital w wysokości 100 tys. zł w zamian za 15 proc. udziałów w startupie.  Prowadzenie biznesu w ramach Inkubatora AIP zwalnia z obowiązku rejestrowania działalności gospodarczej, gdyż AIP udostępnia firmom swoją osobowość prawną, zapewniając tym samym kompleksową opiekę księgową oraz prawną nad prowadzonym przedsięwzięciem. Łomżanie będą mogli uczestniczyć w spotkaniach mentoringowych i szkoleniach oraz będą mieli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. W znalezieniu nowych inspiracji z pewnością pomogą wydarzenia z cyklu StartUpMixer, czyli networking połączony z prezentacją różnych pomysłów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy  na spotkanie do PPŁ.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu w dniu 8 listopada br.,prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 04.11.2016 do godz 15:00 na adres e-mail : recepcja@parklomza.pl lub telefonicznie pod nr 86 219 93 00.

Zainteresowanych ofertą AIP zapraszamy do kontaktu:

Łukasz Siemieniuk – Partner Zarządzający AIP Region Polska Wschód

+48 515 229 807,  lukasz.siemieniuk@inkubatory.pl

Ewa Truszkowska – Park Przemysłowy

+48 862199320, sekretariat@parklomza.pl