Polska edycja targów China Homelife Show

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w dniach 6-8 czerwca 2018r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się  siódma polska edycja targów China Homelife Show. China Homelife Show to najpopularniejsza na świecie platforma targowa łącząca chińskich producentów z firmami z całego świata. Na tegorocznej polskiej edycji zaprezentuje się ponad 1500 starannie wyselekcjonowanych chińskich dostawców reprezentujących 10 różnych branż: tekstylia i odzież, artykuły wyposażenia wnętrz i upominki, meble, oświetlenie,artykuły elektryczne, sprzęt RTV i AGD, materiały budowlane, maszyny, sprzęt i narzędzia, a także żywność.
Dzięki wizycie na China Homelife Show 2018 zyskacie Państwo możliwość bezpośredniego dotarcia do dostawców z Chin, poznania nowego asortymentu i uzyskania atrakcyjnych cen oraz zakupienia produktów w czasie trwania targów. Ponadto będziecie Państwo mogli spotkać się z chińskimi kontrahentami w specjalnej strefie z bezpłatną pomocą tłumacza.
Specjalnie dla Państwa oferujemy darmowy lunch na miejscu, a także planujemy organizację bezpłatnego przejazdu autobusem na targi. Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących targów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 533 818 492lub  mailowy: chiny@mindzone.co  . Kontaktując się z nami, będziemy mogli Państwa zarejestrować, a także umówić na indywidualne spotkania z wybranymi dla Państwa wystawcami z poszczególnych branż.