Nowe inwestycje w Łomży, Łomża otwarta na biznes, Zainwestuj w Łomży

Otwarcie nowego zakładu firmy P.P.U.H. ROGOWSKI

W czwartek 23 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy P.P.U.H.  ROGOWSKI.  Firma istnieje na łomżyńskim rynku już od 25 lat dostarczając świeże i przetworzone warzywa. W uroczystym przecięciu wstęgi wziął udział prezydent miasta Mariusz Chrzanowski wraz z zastępcą Andrzejem Garlickim.

Wspólnicy Beata Cholewicka i Andrzej Łukasik podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do powstania nowego zakładu – wykonawcom, bankowi, który sfinansował inwestycję, miastu od którego w drodze przetargu firma nabyła nieruchomość. – Dziękujemy przede wszystkim naszej załodze bez której nie byłby możliwy sukces firmy – podkreślali oprowadzając zaproszonych gości po zakładzie.

Zakład produkcyjny o powierzchni 1.500 m2 składa się z dwóch hali produkcyjnych, chłodni, mroźni, 4 magazynów i części administracyjnej. Będzie wyposażony w automatyczną linię do pakowania i ważenia. – Spełniamy standardy oraz wdrażamy systemy wymagane w branży spożywczej. – podkreślał właściciel, dodając, że zastosowane rozwiązania technologiczne są na najwyższym poziomie, co gwarantuje doskonałą jakość produkowanych wyrobów.

Prezydent Mariusz Chrzanowski gratulując otwarcia nowej siedziby firmy podkreślił, jak ważny jest rozwój lokalnych firm. –  To państwa praca i wytrwałość sprawiły, że zakończona właśnie inwestycja wpłynie korzystnie na rozwój gospodarczy naszego miasta. Bardzo cieszy fakt że podkreślacie Państwo, iż sukces firmy wynika z zaangażowania pracowników – kontynuował Prezydent –  Życzę Państwu i całej załodze dalszego rozwoju firmy oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.