Wsparcie ARP w ramach tarczy antykryzysowej

ARP S.A. rozpoczęła cykl webinarów prezentujących ofertę wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorstw podczas których zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. na wsparcie służące przeciwdziałaniu skutkom epidemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 otrzymała 1,7 mld zł.

Środki te przeznaczone są na poniższe instrumenty wsparcia:

  • pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym z karencją w spłacie rat kapitałowych do 15 miesięcy,
  • pożyczka obrotowa na finansowanie wynagrodzeń w celu utrzymania zatrudnienia i kontynuacji działalności przedsiębiorcy,
  • refinansowanie leasingu operacyjnego pojazdów pow. 3,5 t (także naczep) z karencją w spłacie rat leasingowych do 12 miesięcy i wydłużeniem ponadnormatywnego okresu spłaty o 1 rok,
  • leasing maszyn i urządzeń dla klientów z sektora MŚP poszkodowanych na skutek pandemii COVID-19 pod nazwą #Maszyneria.

Szósty z cyklu webinariów skierowany jest do przedsiębiorców z województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego a odbędzie się 5 listopada br. o godz. 13.00.

Link do rejestracji na webinar  https://www.interankiety.pl/a/webinar-arp-05112020

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji ARP S.A. – 6 webinarium