Podlaska Marka Konsumentów – zagłosuj na Miejskie Centrum Przesiadkowo- Komunikacyjne

4 listopada 2021 r. oficjalnie rozpoczęło się głosowanie internetowe w konkursie na Podlaska Markę Konsumentów. Do 25 listopada za pośrednictwem strony www.podlaskamarka.pl wszyscy internauci mogą głosować na jeden z dwudziestu siedmiu produktów, należących do elitarnego grona wskazanego przez kapitułę Konkursu Podlaska Marka 2020. Wśród nominowanych znajduje się także Miejskie Centrum Przesiadkowo- Komunikacyjne.

– Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów, organizowany nieprzerwanie od kilkunastu lat i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Jest to przegląd nowych rozwiązań, trendów, smaków, to ranking układany przez Podlasian pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwycało i zaskakiwało – informuje marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki.

Wyniki 17. edycji Podlaskiej Marki zostaną podane do publicznej wiadomości podczas uroczystości , która odbędzie się 16 grudnia br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Ze względu na obostrzenia wynikające z sytuacji epidemicznej w Polsce uroczystość będzie transmitowana online na stronach: www.podlaskamarka.pl oraz www.wrotapodlasia.pl.

Głosować można —>TUTAJ<—