Łomża "Debatowanie na śniadanie - Przedsiębiorca też ma prawa"

Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

Pod takim hasłem odbędzie się w dniu 27 października o godz. 9.00 w Hali Kultury w Łomży kolejne śniadanie biznesowe.

Śniadania biznesowe to forum dialogu pomiędzy administracją a biznesem gdzie przy porannej kawie omawiane są sprawy dotyczące miejscowych przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec lokalnego samorządu. Szczególna jest marcowa odsłona wydarzenia dedykowana wszystkim przedsiębiorczym kobietom pn. „Biznes na obcasach”.

Zaproszenie na “Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa” w Łomży

Najbliższe spotkanie poświęcone zostanie prawom przedsiębiorców. Wezmą w nim udział Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Konrad Trzonkowski – Dyrektor Zarządzający Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz prezes Podlaskiego Funduszu Rozwoju Artur Duda.

To spotkanie będzie szczególne, ponieważ zaproponowaliśmy nową formułę. Chcemy, aby w jego trakcie odbyła się mini debata zaproszonych gości z przedsiębiorcami z naszego miasta. – mówi zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki – Liczę, że zaproponowana przez nas nowa formuła spodoba się przedstawicielom łomżyńskiego biznesu, dzięki czemu jeszcze liczniej będą odwiedzać nasze spotkania. Zapraszam wszystkich lokalnych przedsiębiorców na spotkanie 27 października o godz. 9:00 do naszej Hali Kultury w Łomży. – dodaje.

Podczas spotkania przewidujemy również dwie 5 minutowe autoprezentacje w dowolnej formule.  Osoby zainteresowane autoprezentacją mogą zgłaszać się do Centrum Obsługi Przedsiębiorców.

Zapraszamy do udziału wszystkich przedsiębiorców, od mikro, przez małe i średnie, do dużych firm z Łomży i regionu, również tych, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w organizowanych przez łomżyński samorząd spotkaniach. Wejście do Hali Kultury od strony ul. Rządowej.

Zarejestrować się na wydarzenia można poprzez stronę internetową http://biznes.um.lomza.pl/zapisz-sie-na-sniadanie, mailowo pod adresem cop@um.lomza.pl lub telefonicznie w Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży pod nr telefonu 86 2156852.

Więcej informacji na stronie http://biznes.um.lomza.pl/sniadanie-biznesowe

Śniadania biznesowe organizowane są przez Urząd Miejski w Łomży od 2017 r.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Partnerem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Patronem medialnym jest Radio Białystok.