Śniadania biznesowe to cykliczne spotkania lokalnych przedsiębiorców z Prezydentem Miasta Łomży traktowane jako ważne forum dialogu między środowiskiem przedsiębiorców a samorządem, służące wymianie doświadczeń i wiedzy w sprawach ważnych dla rozwoju lokalnych firm.

Śniadania zostały zainicjowane w 2017 r. przez Prezydenta Miasta Łomża, a ich organizatorem jest Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży.

W przyjaznej atmosferze Parku Przemysłowego Łomża, przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec lokalnego samorządu. W ten sposób Prezydent wsłuchuje się w problemy przedsiębiorców, w ich propozycje, pomysły i sugestie. Jest to także forum dla konsultacji inicjatyw Prezydenta na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Łomży.
Dlatego w trakcie Śniadań omawiamy ważne dla przedsiębiorców zagadnienia jak: 100 zmian dla firm, konstytucja biznesu, nowe warunki inwestowania, zachęty inwestycyjne dla firm, program rozwoju przedsiębiorczości.
Każde ze spotkań to odrębny temat, w trakcie przewidujemy czas na omówienie kluczowego zagadnienia przez eksperta, dyskusję, indywidualne konsultacje czy panele eksperckie. Podczas spotkań przeznaczony jest czas na krótką autoprezentację uczestników.

 • Pierwsze śniadanie odbędzie się 8 lutego 2018 r. Jego tematem przewodnim będą „Kontrole w biznesie” tj. zmiany dotyczące kontroli działalności gospodarczej wynikające z Konstytucji Biznesu, wchodzącej w życie w marcu 2018 r.
 • Kolejne śniadanie w dniu 8 marca 2018 pn. „Biznes na obcasach”, dedykowane będzie kobietom prowadzącym własny biznes lub odgrywającym znaczącą rolę w łomżyńskim biznesie. Już dzisiaj zapraszamy wszystkie Panie na to spotkanie.
 • Kwietniowe śniadanie w dniu 12 kwietnia 2018 r. poświęcone zostanie Konstytucji Biznesu, w ramach której wdrożone ustawy zaczną funkcjonować od marca 2018 r.
 • Na śniadaniu majowym pn. „RODO - bezpieczeństwo danych w biznesie” w dniu  10 maja 2018 r. przedstawimy nowe zasady przetwarzania danych osobowych. W maju 2018 r. wejdą w życie rewolucyjne zmiany w tym zakresie, które obejmą wszystkich przedsiębiorców.
 • Ostatnie przed wakacjami spotkanie, w dniu 14 czerwca 2018 r., będzie śniadaniem historycznym. Na spotkaniu pn. „600 lat Łomży – tradycja i nowoczesność w biznesie”, przedstawimy dzieje rzemiosła i biznesu w Łomży na przestrzeni wieków oraz historie przedsiębiorców i rzemieślników, którzy działają do dzisiaj.

Po wakacyjnej przerwie, już we wrześniu planujemy „Dzień z biznesem”. Będzie to wydarzenie nawiązujące do konferencji z lat ubiegłych w rozwiniętej formule. Dzień rozpocznie się tradycyjnym śniadaniem, po którym odbędzie się część oficjalna, w trakcie której przewidywany jest wykład i dwie równolegle debaty tematyczne. Po lunchu planowane są wizyty studyjne oraz spotkania B2B.

Również we wrześniu rozpocznie się II edycja  konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu. W dniu 1 września 2018 r. zaprosimy Państwa do zgłaszania swoich firm w konkursie. O szczegółach będziemy na bieżąco informować. Już dzisiaj serdecznie Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie.

Zachęcamy do proponowania tematów śniadań za pomocą formularza Zaproponuj temat śniadania.

Miejsce, termin i godzina śniadań biznesowych pozostanie bez zmian. Spotykamy się o godz. 9.00 w każdy drugi czwartek miesiąca w Parku Przemysłowym Łomża przy ul  Sikorskiego 166. W wyjątkowych sytuacjach, np. w związku ze świętami czy wakacjami, termin może ulec zmianie – wtedy powiadomimy o tym na naszej stronie.

Wszystkie informacje nt. bieżących działań zamieszczone będą na stronie www.biznes.um.lomza.pl w zakładce Centrum Obsługi Przedsiębiorców/Aktualności.

Zachęcamy do kontaktu z COP pod nr telefonu 86 2156852 mailowo cop@um.lomza.pl lub osobiście w pokoju 124 Urzędu Miejskiego w Łomży.

Nasze spotkania mają charakter otwarty - serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców oraz inne osoby, które chcą aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w naszym mieście.

Aby móc wziąć udział w Śniadaniu biznesowym, wystarczy najpóźniej na dwa dni przed terminem danego Śniadania zgłosić swój udział w spotkaniu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Śniadania biznesowe

 • Kontrole w biznesie podczas śniadania biznesowego

  Kontrole w biznesie podczas śniadania biznesowego

  Kontrole w biznesie to temat pierwszego „Śniadania Biznesowego” w 2018 roku, które odbyło się 8 lutego w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża. Zapoczątkowane zostały one w 2017 roku przez Prezydenta Łomży. …Read More »
 • Kontrole w biznesie – śniadanie biznesowe

  Kontrole w biznesie – śniadanie biznesowe

  Zapraszamy na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 8 lutego 2018 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166, 18-400 Łomża. Tematem przewodnim będą kontrole w biznesie, które …Read More »
 • Spotkanie opłatkowe przedsiębiorców

  Spotkanie opłatkowe przedsiębiorców

  W piątkowy poranek odbyło się opłatkowe śniadanie łomżyńskich przedsiębiorców. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski oraz jego zastępca Andrzej Garlicki zaprosili przedstawicieli lokalnych firm do Parku Przemysłowego Łomża, aby przełamać się z …Read More »
 • Zaproszenie na opłatkowe śniadanie biznesowe

  Zaproszenie na opłatkowe śniadanie biznesowe

    Szanowni Państwo Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców na opłatkowe śniadanie biznesowe. W tym szczególnym czasie spotkajmy się i złóżmy sobie życzenia przy wigilijnym …Read More »
 • 100 zmian dla biznesu na listopadowym śniadaniu biznesowym

  100 zmian dla biznesu na listopadowym śniadaniu biznesowym

  W czwartek 9 listopada 2017 r. w Parku Przemysłowym Łomża odbyło się szóste już śniadanie biznesowe.  Tradycyjnie lokalni przedsiębiorcy zebrali się przy kawie i herbacie, żeby porozmawiać o tym co …Read More »
 • 100 zmian dla firm – śniadanie biznesowe

  100 zmian dla firm – śniadanie biznesowe

  Zapraszamy na listopadowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się 9 listopada 2017 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166, 18-400 Łomża. Tematem najbliższego spotkania są zmiany w …Read More »
 • Kolejne śniadanie za nami

  Kolejne śniadanie za nami

  W dniu 12 października w Parku Przemysłowym Łomża odbyło się kolejne, zainicjowane przez władze Łomży śniadanie biznesowe. Spotkanie rozpoczął Prezydent Andrzej Garlicki przypominając że w dniach 19-20 października 2017 w …Read More »
 • „Polska Strefa Inwestycji – nowe warunki inwestowania” na październikowym śniadaniu biznesowym. Zapraszamy.

  „Polska Strefa Inwestycji – nowe warunki inwestowania” na październikowym śniadaniu biznesowym. Zapraszamy.

  Zapraszamy na październikowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się 12 października 2017 r. o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Sikorskiego 166, 18-400 Łomża. Tematem najbliższego spotkania są zmiany w …Read More »
 • Przedsiębiorcy na czwartym śniadaniu biznesowym

  Przedsiębiorcy na czwartym śniadaniu biznesowym

  Po wakacyjnej przerwie wznowiony został cykl comiesięcznych „śniadań biznesowych”, które odbywają się w każdy drugi czwartek miesiąca. Tym razem spotkanie odbyło się w zajeździe Ryś. Jego właściciele byli gospodarzami miejsca. …Read More »
 • Zaproszenie na IV śniadanie biznesowe

  Zaproszenie na IV śniadanie biznesowe

  Zapraszamy na czwarte śniadanie biznesowe, które odbędzie się 14 września o godz. 9.00 w Zajeździe „RYŚ”, Al. Legionów 152, 18-400 Łomża Głównym celem spotkań jest integracja środowiska przedsiębiorców, wzajemne poznawanie …Read More »
 • Trzecie śniadanie biznesowe za nami…

  Trzecie śniadanie biznesowe za nami…

  – Wasze sprawy są dla miasta kluczowymi. To sukcesy łomżyńskiego biznesu przekładają się na dobrobyt mieszkańców. Z podatków przedsiębiorców finansowane jest przecież wiele miejskich przedsięwzięć realizowanych dla ogółu społeczności Łomży …Read More »
 • Zaproszenie na III śniadanie biznesowe

  Zaproszenie na III śniadanie biznesowe

  Zapraszamy na trzecie śniadanie biznesowe, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 9.00 w Kinie Millenium w Łomży, ul Wojska Polskiego 7 Głównym celem spotkań jest integracja środowiska przedsiębiorców, wzajemne …Read More »
 • W Parku Przemysłowym odbyło się drugie śniadanie biznesowe – Łomża

  W Parku Przemysłowym odbyło się drugie śniadanie biznesowe – Łomża

    Park Przemysłowy Łomża po raz drugi gościł lokalnych przedsiębiorców na śniadaniu biznesowym. Spotkania są szansą na wzajemne poznanie się przedsiębiorców oraz wymianę doświadczeń. Wczorajsze (6.04) przyciągnęło liczne grono właścicieli …Read More »
 • Zapraszamy na drugie śniadanie biznesowe – Łomża

  Zapraszamy na drugie śniadanie biznesowe – Łomża

  Prezydent Łomży zaprasza wszystkich przedsiębiorców na II śniadanie biznesowe, które odbędzie się 6 kwietnia o godz. 9.00 w Parku Przemysłowym Łomża. Głównym celem spotkania jest integracja środowiska przedsiębiorców. Śniadania odbywają …Read More »
 • Zapraszamy przedsiębiorców na śniadania biznesowe

  Zapraszamy przedsiębiorców na śniadania biznesowe

  Zapraszamy przedsiębiorców na śniadania biznesowe Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w śniadaniach biznesowych. Spotkania będą organizowane cyklicznie, w każdy drugi czwartek miesiąca, a pierwsze z nich …Read More »