VIA BALTICA. Droga do biznesu

“VIA BALTICA. Droga do biznesu” to hasło najbliższego śniadania biznesowego, które odbędzie się w dniu 20 września 2023 r. o godz. 9.00 w  Hali Kultury w Łomży (Pl. Stary Rynek 6).

Śniadania biznesowe to spotkania samorządu z biznesem organizowane przez miasto Łomża od 2017 r. gdzie przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące lokalnych przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec  samorządu. Jest to również miejsce spotkań przedsiębiorców i możliwość nawiązywania kontaktów czy relacji biznesowych podczas networkingu.

Najbliższe spotkanie wrześniowe poświęcimy tematyce dostępności komunikacyjnej Łomży, która znacząco się poprawi wraz z oddaniem drogi międzynarodowej E67 (Via Baltica) w 2024 r.

Do debaty zaprosiliśmy ekspertów oraz przedstawicieli przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji zrzeszających przedsiębiorców.

Na wydarzenie można się zarejestrować poprzez stronę internetową  tutaj  lub telefonicznie pod nr 86 2156852 lub mailowo cop@um.lomza.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest miasto Łomża. Obsługę organizacyjną zapewnia Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży. Współorganizatorem jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku. Partnerem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Patronatem honorowym wydarzenie objęły  Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.. Patronatu medialnego udzieliły Polskie Radio Białystok oraz TVP 3 Białystok.

Miasto Łomża składa podziękowanie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. za wsparcie finansowe wydarzenia.

Agenda dostępna poniżej.