„Być kobietą, być kobietą…” – piąta edycja „Biznesu na obcasach” już wkrótce

Już 9 marca „Biznes na obcasach” – spotkanie organizowane w ramach cyklu śniadań biznesowych w Łomży. To inicjatywa podjęta przez Miasto Łomża w 2017 r., tworząca platformę dialogu pomiędzy administracją a biznesem, gdzie przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące lokalnych przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec samorządu.

Biznes na obcasach w Łomży

– Marcowa odsłona wydarzenia pn „Biznes na obcasach” od 2018 r. dedykowana jest przedsiębiorczym kobietom i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak mężczyzn – mówi zastępca prezydenta Andrzej Garlicki. – Już od pierwszej edycji w 2018 r. gościliśmy przedsiębiorcze kobiety z Białegostoku, Suwałk i innych miast regionu. Liczba Pań spoza Łomży biorących udział w wydarzeniu z roku na rok rośnie – podkreśla.

W październiku ubiegłego roku zmieniona została formuła spotkań i pod hasłem „Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa” odbyła się debata z udziałem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Dyrektora Zarządzającego ARP S.A., Prezesa PFR oraz lokalnych przedsiębiorców. W tym spotkaniu, poza lokalnymi przedsiębiorcami, udział wzięli również przedsiębiorcy z Białegostoku, Suwałk, Zambrowa, Ostrołęki czy Warszawy, pokonując niekiedy 150 km żeby dotrzeć na to wydarzenie.

W tym roku „Biznes na obcasach” pod hasłem „Być kobietą, być kobietą…” odbędzie się w dniu 9 marca 2023 r. o godz. 10:00 w Hali Kultury przy Starym Rynku 6 w Łomży. Podczas  śniadania planowany jest krótki występ muzyczny, moderowana debata z udziałem przedsiębiorczych kobiet z sektora, biznesu, nauki i kultury, a na zakończenie pokaz mody przygotowany przez projektantkę mody z Białegostoku Elwirę Horosz. Wydarzenie będzie również promować szkolnictwo zawodowe. Pokaz mody przygotują i zaprezentują uczennice ZSWiO nr 7 w Łomży.

– Już dzisiaj zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze Panie do zarezerwowania sobie czasu w dniu 9 marca i wzięcia udziału w wydarzeniu – zachęca zastępca prezydenta podkreślając, że przygotowanych zostało wiele atrakcji które pozwolą dobrze spędzić czas w miłej atmosferze.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Łomża. Za organizację i obsługę odpowiada Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podlaskie. Patroni medialni: Polskie Radio Białystok i TVP 3 Białystok.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na wydarzenie można się zarejestrować poprzez stronę , wysyłając maila na adres cop@um.lomza.pl lub telefonicznie pod nr 86 2156852.

 

Agenda do pobrania: Agenda

Relacje z poprzednich wydarzeń:

Kobiety o biznesie

Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w Dniu Kobiet

Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w przededniu święta kobiet