Już wkrótce “Biznes na obcasach”

W tym roku „Biznes na obcasach” odbędzie się w dniu 7 marca 2024r.  o godz. 9.00 w Hali Kultury przy Pl. Stary Rynek 6 w Łomży. Rejestracja na spotkanie rozpocznie się o godz. 8.45.

Podczas  śniadania planowane jest spotkanie autorskie z łomżynianką, przedsiębiorczą prawniczką i autorką bestsellerowych powieści obyczajowych Anną Rybakiewicz, inspirująca prezentacja, jak uodpornić się na stres, a o stronę wizualną i muzyczną zadba Klub Tańca Towarzyskiego AKAT. Nie zabraknie czasu na networking podczas rozmów w kuluarach

Spotkania pn. „Biznes na obcasach” organizowane są w ramach cyklu śniadań biznesowych w Łomży. Śniadania biznesowe, inicjatywa podjęta przez Miasto Łomża w 2017 r., to platforma dialogu pomiędzy administracją a biznesem, gdzie przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące lokalnych przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec lokalnego samorządu. Ich celem jest usprawnienie przepływu informacji pomiędzy administracją a biznesem , integrację środowiska przedsiębiorców oraz możliwość autoprezentacji podczas spotkań.

Marcowa odsłona wydarzenia pn „Biznes na obcasach” od 2018 r. dedykowana jest przedsiębiorczym kobietom i cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród kobiet jak mężczyzn.

Wydarzenie swoim zasięgiem wykracza poza granice Łomży. Od lat „Biznes na obcasach” cieszy się ogromną popularnością i już od pierwszej edycji w 2018 r. gościliśmy przedsiębiorcze kobiety z Białegostoku, Suwałk i innych miast regionu. Liczba Pań spoza Łomży biorących udział w wydarzeniu z roku na rok rośnie.

Już dzisiaj zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze Panie do zarezerwowania sobie czasu w dniu 7 marca i wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wydarzenie jest otwarte, udział jest bezpłatny. Na “Biznes na obcasach” można się zarejestrować poprzez stronę http://biznes.um.lomza.pl/zapisz-sie-na-sniadanie , mailowo: cop@um.lomza.pl, telefonicznie 86 2156852. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Łomża.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Podlaskiego.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

Patroni medialni: Polskie Radio Białystok i TVP 3 Białystok.

Agenda:

Relacje z poprzednich edycji:

“Być kobietą… ” – debata przedsiębiorczych pań podczas śniadania biznesowego

Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w Dniu Kobiet

Kobiety o biznesie