Dokumentacja Pracownicza w 2019 r.

Park Przemysłowy Łomża zaprasza na praktyczne warsztaty dotyczące dokumentacji pracowniczej w 2019 roku. Szkolenie odbędzie się  9 marca 2019r. o godz. 9.00  w  sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża ul. Sikorskiego 166.

                Spotkanie skierowane jest do osób, które na co dzień prowadzą dokumentację związaną ze stosunkiem pracy, pracowników działów kadr, pracowników działów prawno-organizacyjnych, kadry kierowniczej. Uczestnicy szkolenia zdobędą praktyczną wiedzę w przedmiocie zmian które weszły życie z dniem 01.01.2019 r. dotyczących dokumentacji pracowniczej, m.in. skrócenia okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej, nowych obowiązków informacyjnych, możliwości prowadzenia dokumentacji w postaci elektronicznej, zmian w zakresie prowadzenia dokumentacji związanej z czasem pracy oraz akt osobowych pracownika. Na szkoleniu przedstawione zostaną zasady odpowiedzialności pracodawcy w zakresie dokumentacji pracowniczej, zasady kontroli przestrzegania obowiązków pracodawcy w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej, najczęściej popełniane uchybienia przez pracodawców. Uczestnikom zostaną przedstawione „krok po kroku” zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej po zmianach.

Warsztaty poprowadzi radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, doświadczony trener, praktyk zajmujący się na co dzień problematyką prawa pracy, pracownik administracji publicznej, autor publikacji z prawa pracy, absolwent kierunków prawo i administracja Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 01.03.2019. do godz. 15.00 za pomocą formularza znajdującego się pod linkiem : http://parklomza.pl/?p=2244

Więcej szczegółów na stronie www.parklomza.pl .Udział w szkoleniu jest płatny. Liczba miejsc jest ograniczona.