ładowanie mapy - proszę czekać...

Budowa budynku komunalnego: 53.158351, 22.057736
Budowa sali sportowej przy II LO: 53.182076, 22.077649

Inwestycje dofinansowane ze środków krajowych

Przebudowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Łomży

W dniu 26.02.2018 r.  odbył się odbiór końcowy inwestycji: „Przebudowa części budynku szkolnego na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Łomży – II etap”. Prace zostały wykonane na zlecenie Miasta Łomży na …Więcej informacji »

Rozbudowa ulic: Szosy Zambrowskiej i Polowej

W dniu 05.12.2017 r.  odbył się odbiór końcowy inwestycji:,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 2604B w Łomży (ulic: Szosa Zambrowska i Polowa) na odcinku od ronda Lutosławskiego do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego.’’ – …Więcej informacji »

Budowa budynku socjalnego wielorodzinnego

W dniu 28.08.2017 r. zakończył się odbiór końcowy Budynku socjalnego mieszkalnego 56-rodzinnego położonego przy ulicy Kamiennej 5 w Łomży wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku i śmietnikiem. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta …Więcej informacji »

Remont i adaptacja lokalu “Senior-Wigor”

27.12.2016 r. odbył się odbiór inwestycji: Remont i adaptacja lokalu przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 2 na potrzeby Dziennego Domu “Senior-Wigor”. Prace wykonane zostały na podstawie umowy nr WIN.272.2.43.2016 zawartej …Więcej informacji »

Budowa ulicy Wiosennej

W dniu 20.10.2016 r. odebrano inwestycję p/n ” Budowa ulicy Wiosennej w Łomży wraz z jej odwodnieniem, w tym kanał deszczowy w ul. Zawady Przedmieście’’”. Wykonawcą robót była firma Przedsiębiorstwo …Więcej informacji »