ładowanie mapy - proszę czekać...

Budowa budynku komunalnego: 53.158351, 22.057736
Budowa sali sportowej przy II LO: 53.182076, 22.077649

Inwestycje dofinansowane ze środków krajowych

Termomodernizacja budynku Bursy Szkolnej nr 2

W dniu 22.11.2023 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji: p/n ”Termomodernizacja wraz z przebudową budynku Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży”. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez: Przedsiębiorstwo …Więcej informacji »

Modernizacja kamienicy przy ul. Polowej 65

W dniu 14.07.2023 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji: p/n „Modernizacja kamienicy przy ul. Polowej 65 w Łomży” realizowanego w ramach zadania pn.: „Zwiększenie zasobu lokalowego Miasta Łomża – Modernizacja …Więcej informacji »

Rewitalizacja Starego Rynku w Łomży

W dniu 17.01.2023 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: p/n„ Dokończenie realizacji inwestycji „Projekt kultura – kontynuacja rewitalizacji Starego Rynku w Łomży”” w ramach zadania inwestycyjnego: „Projekt kultura – kontynuacja rewitalizacji …Więcej informacji »

Budowa ul. Jasnej i sięgacza ulicy Wesołej

W dniu 14.12.2022 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: „Rozbudowa i przebudowa ul. Jasnej i sięgacza ulicy Wesołej w Łomży” w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa ul. Jasnej (DG …Więcej informacji »

Budowa ul. Grabowej

W dniu 05.12.2022 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: Budowa i przebudowa dróg na terenie miasta Łomża 2020 rok – ETAP I” Część II: Rozbudowa drogi gminnej nr …Więcej informacji »