Rada Gospodarcza

 • Automatyzacja i robotyzacja w MŚP

  Automatyzacja i robotyzacja w MŚP

  Już od 2 sierpnia 2023 r. można składać wnioski w konkursie “Automatyzacja i robotyzacja w MŚP” ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem konkursu jest kompleksowe wsparcie MŚP w procesie …Więcej informacji »
 • Łomżyńskie firmy w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw

  Łomżyńskie firmy w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw

  Jest nam niezwykle miło poinformować, że w XIX edycji Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw znalazło się wiele firm z Łomży i okolicy. Ranking Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw organizowany jest przez Kurier …Więcej informacji »
 • Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

  Debatowanie na śniadanie – Przedsiębiorca też ma prawa

  Pod takim hasłem odbędzie się w dniu 27 października o godz. 9.00 w Hali Kultury w Łomży kolejne śniadanie biznesowe. Śniadania biznesowe to forum dialogu pomiędzy administracją a biznesem gdzie …Więcej informacji »
 • NOWE CENTRUM LOGISTYCZNE W ŁOMŻY

  NOWE CENTRUM LOGISTYCZNE W ŁOMŻY

  Nowe centrum logistyczne będzie impulsem dla nowych przedsiębiorców w Łomży Nowoczesny i samodzielny obiekt logistyczny przy ul. Ciepłej w Łomży zamierza w przyszłym roku wybudować Grupa Raben. Za teren o …Więcej informacji »
 • Współpraca z biznesem w odbudowie Ukrainy

  Współpraca z biznesem w odbudowie Ukrainy

  Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło nabór polskich firm zainteresowanych wznowieniem eksportu i udziałem w odbudowie Ukrainy. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zostanie operatorem Programu. Punktem wyjścia dla planowanych działań …Więcej informacji »
 • Łomża ponownie Złotą Gminą na 5!

  Łomża ponownie Złotą Gminą na 5!

  W trzynastej edycji corocznego raportu „Gmina na 5!” Miasto Łomża otrzymało specjalne wyróżnienie „Złota Gmina na 5!”. Głównym celem zestawienia, stanowiącym podstawę badania, była ocena jakości obsługi potencjalnych inwestorów oraz …Więcej informacji »
 • Łomżyński Puls Biznesu maj 2022

  Łomżyński Puls Biznesu maj 2022

  W załączeniu przedstawiamy Państwu kolejne wydanie Łomżyńskiego Pulsu Biznesu, w którym zamieszczamy informacje dotyczące miasta i otoczenia gospodarczego Łomżyński Puls Biznesu_maj 2022Więcej informacji »
 • IV Gala Łomżyńskich Aniołów Biznesu za nami

  IV Gala Łomżyńskich Aniołów Biznesu za nami

  W Łomży i na terenie ziemi łomżyńskiej działa wiele firm które kierują się w swojej działalności społeczną odpowiedzialnością biznesu, wyróżniają się dynamicznym rozwojem oraz realizują nowoczesne inwestycje. Podczas IV gali …Więcej informacji »
 • Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 z Łomży

  Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 z Łomży

  Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki wyróżnionych zostało kilkadziesiąt lokalnych firm. Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytut …Więcej informacji »
 • Łomżyński Puls Biznesu

  Łomżyński Puls Biznesu

  W załączeniu przedstawiamy pierwsze wydanie Łomżyńskiego Pulsu Biznesu, w którym zamieściliśmy informacje dotyczące miasta i otoczenia gospodarczego. Newsletter z wiadomościami gospodarczymi chcielibyśmy przygotowywać  raz w miesiącu. Bardzo prosimy o Państwa …Więcej informacji »