Aktualności Podstrefy Łomża SSSE

 • Polska Strefa Inwestycji

  Polska Strefa Inwestycji

  Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1162) oraz Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie pomocy publicznej udzielanej niektórym przedsiębiorcom na realizację …Więcej Informacji »
 • Konferencja POLSKA STREFA INWESTYCJI

  Konferencja POLSKA STREFA INWESTYCJI

  Serdecznie zapraszamy na konferencję POLSKA STREFA INWESTYCJI organizowaną przez Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz Prezydenta Miasta Łomża. Partnerem konferencji jest firma Pwc. Konferencja odbędzie się w dniu 21 …Więcej Informacji »
 • Nowe warunki inwestowania w Łomży!

  Nowe warunki inwestowania w Łomży!

  Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1162) oraz Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie pomocy publicznej udzielanej niektórym przedsiębiorcom na realizację …Więcej Informacji »
 • Przetarg Strefa

  Przetarg Strefa

  Przypominamy, że w dniu 18.07.2018 r. upływa termin wykupu Specyfikacji Istotnych Warunków Przetargu Łącznego. Wykup specyfikacji jest jednym z warunków udziału w przetargu. Więcej informacji na naszej stronie.Więcej Informacji »
 • Prezydent podpisał ustawę o wspieraniu nowych inwestycji

  Prezydent podpisał ustawę o wspieraniu nowych inwestycji

  W dniu 1 czerwca 2018 r. Prezydent RP podpisał ustawę o wspieraniu nowych inwestycji. Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji wprowadza nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na …Więcej Informacji »
 • Przetarg na działkę w Podstrefie Łomża SSSE

  Przetarg na działkę w Podstrefie Łomża SSSE

  Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna ogłasza II pisemny  przetarg nieograniczony  łączny  na sprzedaż nieruchomości oraz udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie SSSE.  Przetarg obejmuje działkę nr 31323 o powierzchni …Więcej Informacji »
 • Polska Strefa Inwestycji – nowe warunki inwestowania już w II kwartale 2018 r.

  Polska Strefa Inwestycji – nowe warunki inwestowania już w II kwartale 2018 r.

  Polska atrakcyjną strefą inwestycyjną, zwolnienia podatkowe uzależnione nie tylko od lokalizacji inwestycji, ale od jej charakteru i jakości tworzonych miejsc pracy – to główne założenia dokumentu, który zmieni zasady funkcjonowania …Więcej Informacji »
 • Ostatnia działka w podstrefie wkrótce wystawiona na sprzedaż

  Ostatnia działka w podstrefie wkrótce wystawiona na sprzedaż

  Już tylko jedna wolna działka została do nabycia w Podstrefie Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mowa o nieruchomości przy ul. Ciepłej o powierzchni 2,4776 ha. Jeszcze w tym roku ma …Więcej Informacji »
 • ul. Meblowa

  ul. Meblowa

  Informacja dotycząca terenu: Lokalizacja: Miasto Łomża, woj.podlaskie Dostępna powierzchnia: 1,7739 ha Przeznaczenie miejsca: usługi, produkcja, rzemiosło,administracja, handel Właściciel: Miasto Łomża Obszar oznaczony kolorem czerwonym należy do Miasta Łomża i jest …Więcej Informacji »