Inwestycje własne z budżetu Miasta Łomży

 • Przebudowa pomieszczeń w LO II

  Przebudowa pomieszczeń w LO II

  W dniu 21.12.2021 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: p/n „Przebudowa pomieszczeń na niskim parterze oraz schodów prowadzących na parter budynku II LO w Łomży.” Prace wykonane zostały przez firmę: …Więcej informacji »
 • Przebudowa ul. Łącznej

  Przebudowa ul. Łącznej

  W dniu 29.10.2021 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: p/n „Przebudowa ul. Łącznej w Łomży”. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez: Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych spółka z o. …Więcej informacji »
 • Przebudowa i modernizacja budynku Zespołu Szkół Specjalnych

  Przebudowa i modernizacja budynku Zespołu Szkół Specjalnych

  W dniu 11.10.2021 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: p/n „Przebudowa i modernizacja budynku Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Nowogrodzkiej 4 w Łomży – Etap II – cz.I” w ramach …Więcej informacji »
 • Przebudowa lokali na potrzeby PZON

  Przebudowa lokali na potrzeby PZON

  W dniu 08.04.2021 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: p/n,,Przebudowa lokali w budynku przy ul. Wojska Polskiego 25 w Łomży na potrzeby Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności” Prace wykonane …Więcej informacji »
 • Budowa “MINI PARKU”

  Budowa “MINI PARKU”

  W dniu 16.04.2021 r. odbył się odbiór końcowy zadania pn.: “Wyposażenie placu zabaw wraz z wykonaniem palisady drewnianej na terenie MINI PARKU u zbiegu Szosy Zambrowskiej i ulicy Piłsudskiego  w …Więcej informacji »
 • Przebudowa ulicy Studenckiej w Łomży–ETAP I”

  Przebudowa ulicy Studenckiej w Łomży–ETAP I”

  W dniu 15. 04. 2021 r. odbył się odbiór techniczny n/z „Przebudowa ciągów komunikacyjnych, budowa miejsc postojowych oraz przebudowa niezbędnej infrastruktury technicznej przy ulicy Studenckiej w Łomży–ETAP I”. Prace wykonane …Więcej informacji »
 • Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 14

  Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 14

  W dniu 04.12.2020 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: ″Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 14  w Łomży na potrzeby żłobka wraz z budową małej architektury i utwardzeniem terenu″. …Więcej informacji »
 • Budowa ul. Sosnowej

  Budowa ul. Sosnowej

  W dniu 30.03.2020 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: Budowa ulicy Sosnowej w Łomży. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez: Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z …Więcej informacji »
 • Przebudowa budynku Bursy Szkolnej Nr 3

  Przebudowa budynku Bursy Szkolnej Nr 3

  W dniach  20.05.2019 r. –  27.05.2019 r. odbywał się z odbiór końcowy przebudowy budynku Bursy Szkolnej Nr 3 w ramach zadania pn: „Termomodernizacja Bursy Szkolnej Nr 3”. Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta …Więcej informacji »
 • Budowa ul. Geodetów

  Budowa ul. Geodetów

  W dniu 10.06.2019 r.  odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego p.n.: Budowa ulicy Kolejowej w Łomży wraz z przebudową ul. 01-KL sięgacza ul. Spokojnej z zakresie „Przebudowa łącznika do ul. …Więcej informacji »