Inwestycje własne z budżetu Miasta Łomży

 • Modernizacja pionu żywieniowego w Szkole Podstawowej nr 1

  Modernizacja pionu żywieniowego w Szkole Podstawowej nr 1

  W dniu 17.10.2018 r. odbył się  odbiór końcowy zadania pn.:„Modernizacja pionu żywieniowego wraz z zakupem wyposażenia oraz niezbędną infrastrukturą techniczną w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży” w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa …Więcej informacji »
 • Renowacja i przebudowa budynku Szkoły I LO

  Renowacja i przebudowa budynku Szkoły I LO

  W dniu 23.11.2018 r. odbył się  odbiór końcowy zadania pn. Renowacja elewacji Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łomży, w ramach zadania inwestycyjnego „Renowacja i przebudowa budynku Szkoły I LO”. Prace …Więcej informacji »
 • Ocieplenie budynku Szkoły Podstawowej Nr 7

  Ocieplenie budynku Szkoły Podstawowej Nr 7

  W dniu 16.11.2018 r. odbył się  odbiór końcowy zadania pn.:„Ocieplenie budynku Szkoły Podstawowej Nr 7 przy ulicy Mickiewicza 6 w Łomży wraz z robotami towarzyszącymi”. Roboty budowlane zostały wykonane na zlecenie …Więcej informacji »
 • Modernizacja ul. 33 Pułku Piechoty

  Modernizacja ul. 33 Pułku Piechoty

  W dniu 22.11.2018 r.  w odbył się odbiór końcowy inwestycji: ,,Modernizacja ul. 33 Pułku Piechoty w Łomży w ramach zadania ,, Budowa i przebudowa parkingów i chodników’’, zgodnie z umową Nr …Więcej informacji »
 • Ocieplenie budynku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7

  Ocieplenie budynku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7

  W dniu 23.10.2018 r. odbył się odbiór końcowy ocieplenia budynku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży przy ul. Stacha Konwy 11 w ramach zadania „Przebudowa budynku A i B …Więcej informacji »
 • Przebudowa ul. Stacha Konwy

  Przebudowa ul. Stacha Konwy

  W dniu 28.06.2018 r.  odbył się odbiór końcowy   inwestycji: ,,Przebudowa z rozbudową drogi gminnej Nr 101128 B – ul. Stacha Konwy w Łomży wraz z niezbędną infrastrukturą infrastrukturą techniczną na odcinku …Więcej informacji »
 • W dniu 26.06.2018 r. odbył się odbiór końcowy  inwestycji: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 2598 al. marsz. J. Piłsudskiego w Łomży wraz z rozbiórką, budową i przebudową infrastruktury technicznej’’.  Prace wykonane zostały na …Więcej informacji »
 • ,,Budowa parkingów przy ulicy Śniadeckiego

  ,,Budowa parkingów przy ulicy Śniadeckiego

  W dniu.28.06.2018 r. odbył się odbiór końcowy  inwestycji: ,,Budowa parkingów obok budynków nr 16 i 26 przy ulicy Śniadeckiego w Łomży, przebudowa drogi dojazdowej do tych parkingów oraz przebudowa dojazdu do budynku …Więcej informacji »
 • Rozbudowa parkingu i chodników przy ul. Fabrycznej

  Rozbudowa parkingu i chodników przy ul. Fabrycznej

  W dniu 06.02.2018 r.  odbył się odbiór końcowy inwestycji: ,,Budowa i przebudowa parkingów i chodników w Łomży – chodnik przy ul.  Fabrycznej.’’, zgodnie z umową Nr WIN.271.1.2.2018 z dnia 01.02.2018 r. Prace …Więcej informacji »
 • Budowa sięgacza ul. Ks. Anny

  Budowa sięgacza ul. Ks. Anny

  W dniu 07.12.2017 r.  odbył się odbiór końcowy  inwestycji: ,,Budowa sięgacza od ul. Szosa Zambrowska do ul. Ks. Anny w Łomży’’ Prace wykonane zostały na zlecenie Miasta Łomży przez:  Przedsiębiorstwo Budownictwa …Więcej informacji »